9 кв.м. для спальні - багато це чи мало

9 кв.м. для спальні - багато це чи мало

Дев'ятиметрова спальня як об'єкт створення дизайну

Дев'ятиметрова спальня як об'єкт створення дизайну

9 кв.м. для спальні - це дуже мало і досить сором'язливо. Але для молодят «з милим рай і в курені», тому на такі незручності вони уваги не звертають. Найголовніше, це те, що вони разом і поруч, а все інше облаштуватися і наживеться.

Умови стиснення, наближені до спартанських, вимагають негайної модернізації - створення такого дизайну, щоб візуально розсовувалися стіни і збільшувалися стелі.

При правильному виборі колірної гами таке завдання посильна і цілком здійсненна. Правда, часу на підготовчі роботи і реалізації проекту піде чимало.

9 кв.м. для спальні - багато це чи мало

У сучасному будівництві такі архітектурні норми не використовуються, але що робити, якщо житло знаходиться ще в хрущовсько-брежнєвських будівлях. У кожному місті чи місті їх досить багато, тому це питання як і раніше актуальний і злободенне.

Що впливає на створення оригінального дизайну в спальнях малих розмірів?

  1. Таких факторів досить багато, але всі вони в істотному ступені впливають на створення дизайну. Так, наприклад, щоб візуально збільшити простір маленької спальні, слід мати уявлення про її формі. У період хрущовського правління широко використовувалися проекти, в яких спальня мала форму прямокутника, і представляла собою букву «П». Брежнєвський період був більш «просунутим» в цьому плані, завдяки чому, в містах з'явилися висотні будівлі з квадратними спальнями. Але теж невеликих розмірів, в яких складно перебувати удвох.
  2. Для створення оригінального проекту, слід враховувати розміри віконного і дверного отвору (більше одного вікна в такій кімнаті складно уявити).
  3. Смаки, звички, стилістичні переваги молодят або інших власників дев’ятиметрової спальні.

Далі слід ряд додаткових вимог, які виявляють такі моменти, як зонування кімнати на місце відпочинку і робочий простір, наявність меблів і багато інших питань. Хоча на дев’ятиметровій площі, складно уявити додатково встановлений комп'ютерний стіл. Однак слід зауважити, що мова йде про подружній спальні, тому всі розрахунки здійснюються на чітко визначену того, що в кімнаті буде проживати 2 людини.

9 кв.м. для спальні - багато це чи мало

Стиль «Мінімалізм»

Це найоптимальніший варіант для приміщення загальною площею 9 кв.м. Позбутися від громіздких меблів, прибрати з інтер'єру все зайве, і вільного простору значно додатися. Замість тумбочок - настінні бра, замість масивного крісла - легкі пуфи. Якщо молодята звикли дивитися телепередачі лежачи на ліжку, то замість картини телеприймач можна розмістити на стіні.

9 кв.м. для спальні - багато це чи мало

Замість люстри можна використовувати настінні бра, що дозволить значно збільшити житловий простір.

Оптимальна меблі, встановлена в  спальні -  це ліжко, легкий шафа для одягу, маленькі пуфи. І все це в світлих тонах.