Багаторівневі стелі і вибір освітлення для кухні

Багаторівневі стелі і вибір освітлення для кухні

Дворівневі стелі для кухні – правильне і грамотне дизайнерське рішення

Дворівневі стелі для кухні – правильне і грамотне дизайнерське рішення

Індивідуальність і авторський стиль кухонного дизайну надають натяжні стелі, оскільки вони мають різні фактури і можуть бути встановлені в різному конструктивному виконанні. Завдяки можливості встановлювати багаторівневі стелі, виходить оригінальна форма конструкції. А якщо до цього додати ретельно підібране полотно відповідного забарвлення, то, в кінцевому рахунку, кухня стає ідеальним приміщенням.

Завдяки такому конструктивному виконанню, кухня може бути розділена на зони – робочу, і місце для прийому їжі, з різною яскравістю освітлення. Робоча зона повинна бути добре освітлена, а для місця, де стоїть обідній стіл, такі вимоги не обов'язкові.

Дворівневі стелі – правильне рішення для кухонь великих розмірів. Такі натяжні острівці зараз у великому тренді і користуються значною популярністю. Вони виступають не тільки як декоративний елемент, але і несуть в собі функціональне навантаження. Завдяки багаторівневим конструкцій, можна трохи зменшити розміри приміщення, зробити кухню більш комфортною та затишною.

Багаторівневі стелі і вибір освітлення для кухні

Завдяки конструктивним особливостям багаторівневих натяжних стель, можна використовувати різні колірні поєднання, застосовуючи полотна ПВХ різних кольорів і відтінків. Наприклад, буде оригінально виглядати світлий фон, і яскраво виділений нижній ярус конструкції. За основу кольору можна взяти тони кухонних меблів або створеного інтер'єру, і вже їх застосовувати на багаторівневої конструкції. Та й зонування простору відбудеться краще і ефективніше.

Вибір освітлення

Ще однією функціональною особливістю натяжної стелі є місце установки освітлювальних приладів. Від правильно створеної ілюмінації багато залежить на кухні, в тому числі і сприйняття інтер'єрного дизайну. Серед сучасних освітлювальних приладів, які мають широке застосування, можна виділити основні.

  1. Люстри. Підвішуються традиційним способом, для чого при монтажі конструкції, передбачається спеціальний гак.
  2. Світлодіодні точечні світильники, розташовані по периметру стелі. Світло від таких освітлювальних приладів досить прохолодне, проте воно добре висвітлює поверхні. Тому використовуючи певну кількість світильників, можна домогтися гарного результату в плані висвітлення кухні.
    Багаторівневі стелі і вибір освітлення для кухні

Найголовніше – правильно розмістити точкові світильники. Наприклад, більшу частину можна сконцентрувати в робочій зоні, залишивши для освітлення столу всього парочку штук. Для прийому їжі їх буде достатньо, а от для приготування їжі замало.
Багаторівневі стелі і вибір освітлення для кухні

В разі встановлення світильників, можна використовувати різні колірні варіанти освітлення. Вони допоможуть обіграти ту чи іншу площу, підкресливши особливості зони своїм індивідуальним кольором.

Автором такого дизайнерського проекту ви можете стати самі, або скористатися послугами фахівців. Подивіться опубліковані нижче варіанти кухонних стель, і зробіть для себе оптимальний вибір!