Білий колір в інтер'єрі дому

Білий колір в інтер'єрі дому

Білий колір стає все більш сучасним і все частіше використовується в домашній обстановці. Це символ чистоти і простору.

Білий колір стає все більш сучасним і все частіше використовується в домашній обстановці. Це символ чистоти і простору.

Він особливо підходить для невеликих кімнат, так як створює відчуття більшого простору і світла в кімнаті. Ось чому це хороше рішення для приміщень, де мало природного світла.

Якщо ви вирішите прикрасити свій будинок переважно білим кольором, вам буде набагато легше вибирати меблі, аксесуари та прикраси, так як він підходить до всього і добре поєднуються із різними кольорами та стилями.

Кухня

Кухня в білому виглядає свіжо, просторо і елегантно. Однак, якщо білий також присутній у всіх елементах інтер'єру, кімната може виглядати безособовою і нудною. Тому краще всього використовувати білий, щоб поєднувати його з іншими кольорами.

Білий колір в інтер'єрі дому

Підлога, наприклад, повинна бути кольору натурального дерева, а фіранки яскравих кольорів. Ви також можете повісити картину на стіні, щоб додати колір кімнаті. У поєднанні з яскравими квітами, такими як зелений і оранжевий, біла кухня може виглядати дуже свіжо і приємно.

Вітальня

Вітальня також може бути оформлена в основному у білому кольорі. Найчастіше його використовують для фону, який підкреслює меблі і декоративні елементи.

Білий колір в інтер'єрі дому

Щоб досягти гармонії, ви повинні привнести кілька невеликих акцентів іншого кольору, щоб порушити однорідність. Чисто білий інтер'єр виглядає набагато тепліше, якщо в ньому є елементи з натурального дерева.

Спальня

Ви можете зупинитися на чистому білому кольорі в якості базового, в поєднанні з декоративними елементами інших кольорів або вибрати більш м'який і теплий відтінок білого. Таким чином, ви уникнете суворого зовнішнього вигляду приміщення і створите більш затишну атмосферу.

Білий колір в інтер'єрі дому

Різні відтінки білого найкраще підходять для стін. Фіранки або килимові покриття в контрастних кольорах пом'якшать обстановку і додадуть елегантність спальні.

Ванна

Чисто біла ванна кімната безумовно буде виглядати нудно й сумно. Щоб уникнути цього ефекту, переконайтеся, що ви привнесете різноманітність в інтер'єр і додасте хоча б ще один колір. Наприклад, у ванні білий чудово поєднується з синім кольором.

Білий колір в інтер'єрі дому

Зелений також є хорошим варіантом для створення відчуття свіжості і прохолоди у ванній кімнаті. Якщо ванна кімната невелика, білий колір виразно допоможе візуально збільшити простір, особливо в поєднанні з великим дзеркалом.

Класична, часто використовувана комбінація чорного і білого, це сучасна і витончена комбінація, яка може бути використана в будь-якій кімнаті, включаючи ванну кімнату.