Блакитні фасади в кухонному інтер'єрі

Блакитні фасади в кухонному інтер'єрі

Тренд 2018 року – блакитні фасади кухонних меблів. Дизайнерські тенденції цього року, вказують на те, що в інтер'єрі стає популярним і затребуваним блакитний колір.

Тренд 2018 року – блакитні фасади кухонних меблів. Дизайнерські тенденції цього року, вказують на те, що в інтер'єрі стає популярним і затребуваним блакитний колір.

Блакитним може бути загальний фон на кухні, а також меблі з фасадами оригінального забарвлення.

В яких би  тонах і півтонах не проявлявся блакитний колір, він завжди викликає приємні враження. До такої думки схильна велика частина людей, які вважають що він не дратує, не викликає агресії, заспокоює, і дарує відчуття простору. Блакитний колір – небесна палітра, що створює відчуття простору і нескінченності. Милуючись блакитними відтінками, людина заряджається позитивною енергією, радістю, легкістю і незмінним позитивом.

Але відтінок відтінку різниця, і сірувато-блакитний колір асоціюється із зимовою та осінньою прохолодою. А це в свою чергу, асоціюється з чистотою і свіжістю. В результаті виходить чистота і свіжість – найсприятливіші якості для кухонного приміщення. Коли кухня візуально чиста, свіжа і простора, то це викликає тільки позитивні емоції. Фахівці вважають, інтер'єр в холодних тонах здатний приглушити почуття голоду, і корисний тим, хто вирішив схуднути і долучився до дієти.

Блакитні фасади в кухонному інтер'єрі

Блакитні фасади в кухонному інтер'єрі в цьому році досить модні, практичні, оригінальні, тому багато виробників створюють унікальні меблі саме в таких тонах і колірній гамі.

За конструктивним виконанням, дверцята кухонних меблів значні за площею елементів, тому істотно впливають на загальну атмосферу. Вони навіть здатні затьмарити собою колір стін.

Практичність і витонченість блакитного кольору дозволяє використовувати його в різних стилях, від класичного до ретро або кантрі, і всюди він виглядає привабливо і заспокійливо. Тому інтер'єрні дизайнери рекомендують побільше насичувати кухню такою кольоровою гамою.

Гармонійне поєднання стилю і кольору

Як правило, будь-який колір не має міцної прив'язки до одного інтер’єрного стилю, і може бути застосований в різних дизайнерських концепціях. Але все-таки, певна залежність існує, тому застосовується при створенні дизайну кухонних меблів. Якщо поглянути на білий колір, то відразу виникають асоціації зі скандинавським стилем. Поєднання чорного і білого викликає відчуття хай-тека, сірі тони властиві для індустріального стилю. Про блакитний колір сказати такого не можна, оскільки він асоціюється відразу з усіма стильними проектами.

Блакитна кухня в стилі Кантрі

Кухонні гарнітури, облагороджені блакитними фасадами, притаманні стилю кантрі. Ще до цього порівняння можна додати, що він є одночасно і стилем Прованс, і Тоскан. Структура дерева зберігається під рясним шаром фарби, і ефективно проступає крізь неї. Дуже елегантно виглядають такі фасади, коли зістарені штучним способом – потертостями і патинуванням.

Блакитні фасади в кухонному інтер'єрі

Блакитна кухня в Ретро стилі

В середині минулого століття широко застосовувалося довільне застосування кольорової палітри. Такий вибір вважався модним, актуальним і престижним. У ті роки, найбільш шанованими були пастельні тони, яким і віддавалася перевага при виборі кольору. В середині 20-го століття напівтони грали лідируючу роль, і широко застосовувалися при виготовленні фасадних меблів. Замість червоного переважав рожевий, замість фіолетового – бузковий, замість синього – блакитний.

Блакитні фасади в кухонному інтер'єрі

Якщо говорити про декоративні елементи зазначеного напрямку, то вони знову в тренді і як, і раніше популярні. Легкі блакитні тони в таких інтер'єрах не рідкість, а скоріше закономірність. Вони можуть бути близькі до сірого, більш холодного, зеленого, більш м'якого. Також зустрічаються комбінації з пастельними тонами, і відтінками природного дерева.

Європейський стиль

Скандинавська і французька кухонні меблі, насичені сіро-блакитними кольорами. Особлива перевага віддається фасадам. Всі елементи зведені до мінімуму, представляють сучасний напрям в європейській концепції. Глянцеві дверцята оснащені ручками – рейлингами, і пофарбовані в блакитний з холодними відтінками. У цьому стилі модним вважаються елементи з візерунками, які має плитка фартуха, підлоги, стіни.

Блакитні фасади в кухонному інтер'єрі

Блакитний в класичному стилі

У цьому стилі є дилема: блакитний, або бірюзовий. І один колір хороший і притаманний сучасному класичному стилю, і інший органічно поєднується із загальною концепцією дизайну. Високі верхні шафи виглядають ще краще, коли застосоване таке забарвлення. Вона візуально розширює обмежені простори кухонь, і робить її більш повітряною і великою.

Блакитні фасади в кухонному інтер'єрі

Поєднання блакитних фасадів з іншими квітами і відтінками

Таке поєднання залежить від настрою, життєвої позиції, поглядів, смаків і звичок. До того-ж повинен враховуватися загальний стиль інтер'єру. Як уже зазначалося, щоб додати кухні чистоту і свіжість, цілком підійдуть білі і сірі кольори. Дуже ефективно блакитний колір виглядає разом з рожевим, а також з будь-яким з пастельних тонів, що характерно і властиво ретро інтер'єру.

Блакитний колір, об'єднаний із зеленим, підсилює відчуття свіжості. Кухня із зеленим фоном і блакитним меблевим фасадом, повинна заспокоювати і насичувати позитивними емоціями. Вона зніме втому, зарядить позитивною енергією, і прибере негативні емоції.

Виходячи із вищевказаного, зрозуміло, що – блакитні фасади цілком практичні, ефективні і гармонійні в різних поєднаннях і комбінаціях.