Дитячі меблі. Практичні поради при покупці

Дитячі меблі. Практичні поради при покупці

Перш за все, меблі повинні бути міцними, рухливі частини повинні бути легкими і надійно закріплені.

Перш за все, меблі повинні бути міцними, рухливі частини повинні бути легкими і надійно закріплені.

Віддавайте перевагу нетоксичному пластику, ніж пофарбованим поверхням. Подумайте про покупку універсальних меблів, в яких буде багато скриньок для зберігання дитячих речей або, наприклад, висувний пеленальний столик. Меблі повинні бути функціональними. При виборі дитячого ліжечка враховуйте той факт, що діти дуже швидко ростуть.

Ваша дитина як дизайнер

Ви повинні розуміти, що ваша дитина достатньо доросла, щоб з самого раннього віку вибирати колір стін, меблів, плитки тощо. Ви будете вражені його здатністю це робити! Однак, якщо ви не згодні з вибором дитини, то постарайтеся якомога м'якше і дипломатично переконати її, щоб дитина не розчарувалась в своїх творчих здібностях!

Дитячі меблі. Практичні поради при покупці

Ваша дитина буде швидко розвиватися, тому потрібно бути готовим постійно щось допрацьовувати і перебудовувати в кімнаті малюка.

Безпека

Важливість безпеки дитячих меблів важко переоцінити. Кожна частина повинна бути надійно закріплена. Не повинно бути ніяких відкритих шарнірів, щілин або несправних елементів.

Якщо меблі зроблені з дерева, то з'ясуйте з якого. Найкращі дитячі меблі виготовляються з тикового дерева, а й меблі з інших видів деревини можуть бути відмінними. Перш ніж купувати дитячі меблі з тієї чи іншої деревини, проконсультуйтеся з фахівцем. Якщо це ліжечко, то обов'язково переконайтеся, що його конструкція була розрахована на вагу вашої дитини. Так само зверніть увагу на вікові рекомендації.

Дитячі меблі. Практичні поради при покупці

Пам'ятайте, що заощадивши на якості дитячих меблів, ви ставите під загрозу життя і здоров'я вашої дитини. Ви платите продавцеві меблів, в тому числі і за те, щоб він надав вам достовірну інформацію з того чи іншого товару. Використовуйте це право!

Зовнішній вигляд

Ваш малюк, швидше за все, вибере найбільш яскраві кольори. Це тому, що вони найкраще підходять для нього або неї. Ніколи не відмовляйтеся від ідей дитини під приводом, що це буде виглядати занадто по-дитячому. Як ще повинна виглядати дитяча кімната?

Дитячі меблі. Практичні поради при покупці

Є маса відомих брендів, які виробляють дитячі меблі відмінної якості, а так само славляться дуже цікавими дизайнерськими ідеями.

Не забувайте, що менш відомі бренди теж можуть бути якісними. Пошукайте. Напевно у вашому місті є постачальник або виробник гарних дитячих меблів. Багато фірм роблять меблі за індивідуальним замовленням, і ви самі зможете вирішити, як буде виглядати ваша дитяча. Після чого до вас додому приїде майстер і зробить необхідні заміри.