Дитячі меблі. Вибір приміщення

Дитячі меблі. Вибір приміщення

Дитяча кімната повинна бути спроектована з урахуванням багатьох факторів

Дитяча кімната повинна бути спроектована з урахуванням багатьох факторів

Найголовнішим фактором є безпека – кімната повинна бути абсолютно безпечною для дитини. Меблі повинні підбиратися з урахуванням цього міркування.

Друга важлива річ – дизайн. Стіни потрібно пофарбувати в м'які і ніжні кольори, для того щоб малюк відчував себе в кімнаті спокійно. Так само можна додати малюнки із зображенням мультяшних героїв або тварин.

Ще один момент, який ви можете врахувати при виборі кімнати для вашої дитини, переконатися, що в кімнаті є вікно із західної, південно-західної чи південної сторони. У цьому випадку кімната буде добре провітрюватися, і ваша дитина буде дихати свіжим повітрям.

Переходячи від вибору приміщення до інтер'єру, потрібно уважно вивчити кімнату. Визначте найбільш простору і освітлену частину кімнати для ігрової зони, а тиху і більш темну – для зони сну і відпочинку. Сьогодні в магазинах існує безліч цікавих дизайнерських стелажів, скринь, ящиків для зберігання іграшок, які будуть вам дуже корисні. Ви зможете швидко і комфортно навчити дитину зберігати речі на своїх місцях, і кімната буде завжди чистою і охайною.

Невід'ємною частиною дитячої кімнати є ліжечко. Існує величезний вибір ліжечок за кольором і дизайном. Деякі йдуть в наборі з аксесуарами, такими як кошик, підгузник, укладальник тощо. Деякі можуть бути оснащені балдахіном, музичним модулем, настінним поручнем, світильниками та іншими зручностями для вашого малюка. Постільну білизна ви зможете підібрати за допомогою інтернету, вказавши модель ліжечка.

Для немовлят рекомендується використовувати барвисті музичні іграшки, які підвішуються під стелю дитячої кімнати над ліжечком. Це можуть бути дзвіночки, дзвінкі кульки, яскраві брязкальця. Їх потрібно підвісити якомога нижче, щоб малюк міг добре їх бачити і при бажанні дотягнутися до них. У сучасних інтернет-магазинах можна знайти широкий спектр аксесуарів для прикраси вашої дитячої кімнати. Так само є безліч розвиваючих іграшок, використання яких в ігровій зоні посприяє розвитку у вашого малюка творчих здібностей.

Дитяча кімната може бути оснащена меблями різних форм, розмірів та призначень. Заздалегідь обміркуйте, що саме необхідно для вашої дитячої кімнати. Можете навіть скласти список необхідного. Ваш вибір повинен залежати від наступних факторів: функціональність, безпека, якість, простота в установці і використанні, ну і, звичайно ж – ціна. Не поспішайте з вибором продавця, так як багато магазинів час від часу надають відмінні знижки на меблі та предмети інтер'єру для дитячих кімнат. Необхідно розуміти, що меблі повинні прослужити вам тривалий термін.