Дизайн інтерєру в готичному стилі

Дизайн інтерєру в готичному стилі

Таємничий готичний стиль з'явився ще в середні століття.

Таємничий готичний стиль з'явився ще в середні століття.

Спочатку він використовувався в основному для оформлення церков і соборів, але незабаром його стали використовувати і в дизайні житлових приміщень. І знаєте, він став одним з найпопулярніших в Європі. Однак у нас цей стиль найчастіше асоціюється з фільмом «Гаррі-Поттер» або паризькими соборами. Готика відмінно підійде тим, хто любить щось містичне і незвичайне і не лякається легкої похмурості інтер'єру.

Готика в дизайні вимагає великого простору і приділяє увагу кожній деталі. Втілити задумане можна тільки на великій площі з величезними вікнами і високими стелями.

Риси

Темні відтінки – самі ідеальні кольори для створення цієї обстановки, що підкреслюють всю загадковість стилю. Велику роль відіграє натуральність матеріалів. Готичний стиль ніколи не обійдеться без шикарних вітражів з різнокольорового скла, різьблених дверей з дерева, стельових балок і обов'язкового каміна з кованими металевими гратами. Бронзові або латунні ручки додадуть дверям «замковий» вид.

Дизайн інтерєру в готичному стилі

Матеріали

Скло і метал присутні у великій кількості. А кедр, темний дуб, ялівець, бук та вільха стануть найоптимальнішими для обробки. Традиційно використовують натуральний мармур, але так як не всі можуть собі таке дозволити, то штучний камінь стане відмінною і якісною заміною. Паркетна дошка і керамічна плитка теж використовуються для оформлення підлоги.

Дизайн інтерєру в готичному стилі

Меблі

Елегантна. Витончена. Масивна. Естетична. Саме так можна описати меблі, які характерні для готики. Меблі прикрашають різьбленням по дереву і доповнюють кованими металевими вставками. Готику відрізняє майстерно вирізане різьблення на ніжках столу, високі стільці, столи з підлокітниками з дерева, дзеркала, вставлені в розкішні металеві рамки або дверцята різних шаф і буфетів.

Дизайн інтерєру в готичному стилі

Декор

Мінімум прикрас – це найвдаліший варіант для оформлення інтер'єру, адже вся увага повинна йти на камін. У сучасному світі замість справжнього каміна за бажанням можна використовувати електричний. Природний камінь і ковані фрагменти будуть служити ідеальним оформленням для каміна. Для декорування стін дизайнери обирають історичні зображення, картини на середньовічну тематику і настінні розписи. Різьба буде відмінним помічником для оформлення дверей або склепінь.

Ванна

Для оформлення ванної кімнати можна використовувати не тільки чорний колір. Однотонність підлоги або стін варто розбавити невеликими кольоровими деталями. Для створення екзотичної та інтимної обстановки дуже цікавою ідеєю буде обробка однієї зі стін дзеркальними панелями.

Дизайн інтерєру в готичному стилі

Спальня

Як говорилося раніше, важливо використовувати якісні і натуральні матеріали. Допускається використання штучного каменю відмінної якості. Вибирайте масивне ліжко із візерунчастим великим ізголів'ям. Ніяких візерункових плафонів на люстрах і бра бути не повинно.

Дизайн інтерєру в готичному стилі

Елементи, які найчастіше використовують для дизайну в готичному стилі:

  • Дзеркала з масивними рамами з дерева.
  • Настінна зброя.
  • Смужка із зображенням на історичну тему.
  • Драпіровка з візерункового текстилю.