Дизайн кімнати до 8 березня

Дизайн кімнати до 8 березня

Як зробити житлову кімнату святкової і ошатною Зима добігає кінця, наближається 8 березня, і в зв'язку з цим святом, у чоловіків додається проблем. Крім вибору подарунків жінкам, перед ними стоїть ще одне завдання - привести житлове приміщення та зробити кімнату святковою та охайною.

Як зробити житлову кімнату святкової і ошатною

Зима добігає кінця, наближається 8 березня, і в зв'язку з цим святом, у чоловіків додається проблем. Крім вибору подарунків жінкам, перед ними стоїть ще одне завдання - привести житлове приміщення та зробити кімнату святковою та охайною.

Отже, як це можна практично зробити? В інтернеті багато порад, як зробити кімнату святкової і ошатною за допомогою хендмейду чи інших рукотворних прикрас, але всі вони не мають практичної цінності і раціонального зерна. Чому? Тому що складно зустріти чоловіка, який буде займатися креативним творчістю, щоб гірляндами або кульками, прикрасити будинок або квартиру.

Для чоловіка буде простіше купити готовий декоративний елемент, та розмістити його в залі або вітальні. Наприклад, дзеркало в красивому ажурному обрамленні, або декоративні бра. Він відразу їх повісить в передпокої або в спальні, а не витрачатиме час на декоративне творчість.

Дизайн кімнати до 8 березня

Тому якщо ви маєте намір зробити хороший подарунок своїми руками, то просвердлите дірку в стіні і повісьте полку, дзеркало або картину. Це буде набагато актуальніше і корисніше, а тим більше, звичніше.

Як ще можна підготуватися до зустрічі 8 березня?

Якщо фонтан ідей вичерпався, і більше нічого корисного в голову не приходить, то подаруєте своїй коханій жінці домашній текстиль - скатертину, візерункові серветки, штори з великими воланами. Це модні предмети інтер'єрного дизайну, тому подарунок вийде не тільки красивий, але і практичний.

Дизайн кімнати до 8 березня

Якщо ви ще заміните карниз, підібравши його в загальному стилі, то вийде подвійний подарунок, який обов'язково порадує вашу другу половину.

Кімнатні квіти

Що ще корисного ви можете зробити в цей день будинки? Звичайно, подарувати кімнатні квіти, розвісити кашпо на стінах, і помістити в них гарні рослини, які будуть радувати, і піднімати настрій. Якщо місця для кашпо на стінах немає, то горщики з квітами можна розставити на полицях. Правда, в цих питаннях слід правильно вибирати місцезнаходження і сприятливий клімат для того чи іншого квітки, тому доведеться заздалегідь порадитися з дружиною. А це вже не буде сюрпризом, тому постарайтеся самостійно дізнатися про кімнатні рослини все, що треба.

Дизайн кімнати до 8 березня

Виконуючи нескладні роботи по дому, ви зробите прекрасний подарунок своїй дружині чи мамі, набагато кращий, ніж розвішування гірлянд або підписування вітальних листівок. Ви виконаєте справжню чоловічу роботу по дому, свої прямі обов'язки, і ваша дружина ніколи не скаже, що ви нічого не вмієте робити. Навіть замінена в цей день перегоріла лампочка, дуже обрадує господиню, що буде вважатися цінним подарунком на 8 березня.