Двері в передпокої: Як правильно вибрати?

Двері в передпокої: Як правильно вибрати?

Вибираємо двері в передпокій - на що дивитись та орієнтуватись

Вибираємо двері в передпокій - на що дивитись та орієнтуватись

Передпокій в типових багатоповерхових будинках, як правило, невеликих розмірів, і навіть неправильної форми. Передпокої створюються за залишковим принципом, тому нерідко можна зустріти багатокутні, безглуздого планування. Але як би там не було, якщо вона є, значить повинна бути упорядкована, як і інші кімнати. І якщо з вхідними дверима все ясно, вона повинна бути міцна, шумопоглинаюча та утеплена, то з міжкімнатними дверима може виникнути проблема.

Якщо сам передпокій незначних розмірів, то двері не завжди будуть потрібні. При їх відкритті зменшується простір, створюються деякі незручності в пересуванні, та складно повісити речі в такому приміщенні. Якщо двері з передпокою ведуть на кухню і в інші кімнати, то подивіться, від якої з них можна позбутися.

Сьогодні на кухнях встановлена потужна електропобутова техніка, в тому числі і витяжки, які ефективно видаляють запах гару і диму. Завдяки її роботі, запахи не поширюються по всій квартирі, тому кухня може залишатися без дверей.

Що стосується інших кімнат, то тут треба дивитися на їх функціональне призначення. Якщо кімната прохідна або це коридор, що веде в спальню і дитячу, то кожна з них захищена своїми дверима. Тому отвір з передпокою в прохідну кімнату може залишатися вільним. Слід зазначити, що передпокої з виходом в інші кімнати, мають більш суворі геометричні форми, особливо в приватних будинках і котеджах. У таких випадках, при ремонті холу складнощів не виникає, а установка дверей проходить в штатному режимі.

Двері в передпокої: Як правильно вибрати?

Які двері вибрати?

Двері з «глухою» фільонкою або зі склом - це питання завжди мучить мешканців, і створює складності при виборі. Якщо хол досить великий, в ньому багато вільного місця, а світло з вікон в приватних будинках надходить регулярно, то можна сміливо вибирати «глухі» двері, які ніяк не вплинуть на вільну площу.

Двері в передпокої: Як правильно вибрати?

Якщо приміщення маленьке, а двері потрібна, то слід зупинити свій вибір на полотнах зі склом. Самі двері можуть бути темного кольору - «Вишня», «Венге» або інші, а навколишнє оточення бажано більш світлого. Можуть бути використані кольору «Дуб», «Вільха», «Сосна», які також користуються попитом і користуються попитом. Такий варіант традиційно розширить простір, візуально підніме висоту стель, зробить передпокій більш сучасним та трендовим.

Двері в передпокої: Як правильно вибрати?

Залежно від смаків та вподобань власників квартири, можна вибрати і встановити пластикові двері, або з масиву натурального дерева. Також можливі варіанти з МДФ із застосуванням плівки ПВХ, яка може мати будь-який колір або фактуру. Все залежить від фінансових можливостей господарів, від того, наскільки нові двері в передпокій, торкнуться сімейний бюджет.