Головні тенденції ландшафтного дизайну 2019

Головні тенденції ландшафтного дизайну 2019

Популярні стилі і напрямки в ландшафтному дизайні

Популярні стилі і напрямки в ландшафтному дизайні

Сьогодні питанню облагородження прибудинкової території приділяється не менше уваги, ніж прикраси фасаду або створення інтер'єрного дизайну. Прибудинкова територія, як візитна картка, зустрічає і проводжає гостей, та мимоволі потрапляє в поле зору. Знають і розуміють людей неодмінно зацікавить оригінальний ландшафт, з його екзотичними рослинами і елементами малої архітектури.

Головні тенденції ландшафтного дизайну 2019

Тому прибудинкова територія, ділянка на дачі або перед котеджем, завжди старанно прибирається та ушляхетнюється. Тим самим створюється оригінальний дизайн, своя внутрішня атмосфера комфорту і затишку, територія стилю і смаку.

Дизайнерські лабораторії працюють над новими стилями і тенденціями сучасного ландшафтного дизайну, який повинен прикрасити прибудинкову територію. Основне завдання, що стоїть перед фахівцями, створити практичний, і одночасно функціональний дизайн. Проект повинен передбачати наявність декоративних елементів, які не просто мають вузькопрофільні призначення, а й практичне застосування.

Популярні стилі, пропоновані провідними лабораторіями ландшафтного дизайну

Стилів і напрямків розроблено багато, але основний акцент фахівці роблять на популярні в усьому світі мінімалістське і японське напрямки, не забуваючи при цьому про елементи класичного англійського.

Мінімалізм характерний однаковою обстановкою як в житлових приміщеннях, так і аналогічним прикрасою фасадів будинків і прибудинкової території. Все витримано в єдиному стилі, без будь-яких надмірностей і з чіткими прямими лініями. Це в першу чергу відноситься до садових доріжках, при будівництві яких не можна порушувати геометрію. Також популярною в 2019 році буде відкрите планування, без парканів та огорож.

Девіз японського стилю - дбайливе ставлення до природи і умиротворення. Камені різної форми, викладені відповідно до рекомендацій фен-шуй, стануть головним акцентом цього стилю. Невеликий штучна водойма з перекидним містком, насичена зелена кольорова гамма - необхідні елементи всього східного стилю, і країни Висхідного Сонця зокрема.

Головні тенденції ландшафтного дизайну 2019

До класичного ландшафтного дизайну висувається чимало вимог, одним з яких є симетрична планування садів.

Чимало розробок присвячено скандинавському стилю, з нордичними будинками і відповідної декорацією. Відсутність пишної рослинності, стриманість і навіть деяка холодність у всіх елементах, кам'яні скульптури і дерев'яні композиції, є головними елементами цього напрямку в ландшафтному дизайні. Скандинавському стилю притаманне велика кількість карликових дерев хвойних порід, а також чагарників, між якими затишно будуть розташовуватися глиняні скульптури гномів, звірів, або невеликі дерев'яні будиночки.

Головні тенденції ландшафтного дизайну 2019

З настанням весни 2019 року, коли ви приступити до планування прибудинкової території, то приділіть увагу одному з перерахованих вище напрямків в ландшафтному дизайні, які будуть популярні в наступному році.