Готуємо інтер'єрний дизайн для зустрічі 2019 року

Готуємо інтер'єрний дизайн для зустрічі 2019 року

Новорічний декор для інтер'єру своїми руками

Новорічний декор для інтер'єру своїми руками

Уже початок грудня, і мимоволі починаєш замислюватися про новорічний декор для інтер'єру. Якраз ще є час для збору інформації, а інтернет так і рясніє різними креативними пропозиціями. Цікавих ідей багато, але не всі вони здійсненні. Тому доводиться частіше потрапляти у всесвітню павутину, щоб підібрати для себе найоптимальніший варіант. Вірніше не для себе, а для членів своєї родини, які чекають оригінальних і творчих рішень.

Підшукуючи оптимальне рішення, треба керуватися тим, що декор не повинен бути спонтанним, придуманим і зробленим за півгодини. У цьому питанні повинна бути вироблена спільна концепція, підібрані аксесуари, продумані місця для новорічних акцентів.

Так з чого почати підготовку до декорування інтер'єру для зустрічі 2019 роки?

Концепція

Від чого вона буде залежати, вирішуєте ви, оскільки самі знаєте смаки, звички, уподобання членів родини. Те, що вони захочуть побачити в новорічному декорі, то вам і доведеться втілювати в реальності. Якщо діти хочуть насичене світло, то світлодіодні стрічки, бігаючі вогні, електричні гірлянди - оптимальний варіант вирішення питання.

У всьому іншому покладайтеся на свою інтуїцію, розміщуючи одні композиції у вітальні, інші в дитячій кімнаті, треті в їдальні або на кухні.

Матеріали

Сьогодні з'явився широкий асортимент декорів та прикрас, які успішно використовуються при створенні теплої і затишної обстановки, атмосфери свята, а також нікого відчуття казки. Якщо концепція свята продумана, то нескладно заїхати в гіпермаркет і купити все необхідне. Але це найпростіше вирішення питання для ділових людей, у кого немає часу щось придумувати і створювати, а просто прикрасити приміщення і зустріти 2019 рік.

Більш складний шлях буде складатися в виготовленні своїми руками з підсобних матеріалів, дивовижних авторських виробів.

Для цього в хід піде все:

  • шишки;
  • текстиль;
  • цукерки і печиво;
  • пластикові пляшки;
  • банки з-під соків і енергетичних напоїв.

Все що попадеться під руку, можна використовувати в хендмейд, проявляючи фантазію і уяву.

Наприклад, пластикові пляшки відмінний матеріал для створення електричних гірлянд, свічників, мініатюрних фігурок, прикрас для столу. Текстиль дуже хороший для рукоділля та пошиття різних декоративних елементів - рукавичок для подарунків, конверти та подушки. Щільні матеріали підходять для пошиття об'ємних іграшок.

Намиста, сережки, різнокольоровий бісер, це прекрасний матеріал для прикрас вже створених виробів. А ялинкові шишки, якщо їх пофарбувати, будуть базовим матеріалом для створення креативних ялинкових іграшок.

При зустрічі Нового року 2019 реалізуйте всі ідеї, які знайдете або придумаєте. Тільки робіть це з вибрано вами концепцією, з толком і раціонально.

І пам'ятайте - до Нового, 2019 року вже зовсім трохи, тому встигніть створити свій святковий, оригінальний дизайн для інтер'єру.