Ілюмінація двору для зустрічі нового року

Ілюмінація двору для зустрічі нового року

Підсвічування фасадів та прибудинкової території на новий, 2019 рік

Підсвічування фасадів та прибудинкової території на новий, 2019 рік

Прикраса фасаду заміського будинку відрізняється від оздоблення всередині, оскільки використовується зовсім інший тип електроосвітлювальних приладів. У них повинна бути надійний захист від проникнення вологи, а температурний режим не повинен впливати на роботу лампочок.

Тому при виборі гірлянд для прикраси фасадів і декору у дворі заміського будинку, зверніть увагу на індекс вологозахисту, який повинен відповідати параметрам ip-44, а також морозостійкість приладів. Допустима до -40С. Це дозволяє експлуатувати їх в будь-яких погодних умовах, навіть при найнижчих температурах, в заметіль або рясний снігопад.

Ілюмінація двору для зустрічі нового року

Також треба заздалегідь потурбуватися про подовжувачах, інакше реалізувати задуманий сценарій навряд чи вийде. Ще вам знадобляться кріпильні елементи, без яких зафіксувати провід на дереві або фасаді, буде досить складно.

Традиційний спосіб оформлення двору і фасаду

Гірлянди розвішуються по периметру фасаду, фіксуються скобами або іншими кріпильними елементами. Приємне і не обтяжлива для очей миготіння, дозволить в новорічну ніч перенести святкування на подвір'я, де все підготовлено і прикрашено.

Ілюмінація двору для зустрічі нового року

Поєднаний стиль

Прикрасити декоративні дерева можна не тільки за допомогою сучасних led-гірлянд. Їх миготіння можна поєднати з ретро-ілюмінацією, що, в кінцевому рахунку, буде виглядати оригінально і красиво. Як зробити ретро-гірлянду завжди можна прочитати в інтернеті, і звідти вибрати найоптимальніший рада.

Ілюмінація двору для зустрічі нового року

Якщо у дворі немає туй, тисів, ялинок, то замість них можна використовувати фруктові дерева, або іншу рослинність, що росте на території двору.

Використання декоративних бурульок

Сьогодні у продажу є багато декоративних елементів, спеціально призначених для прикрас громадських місць і індивідуальних територій. Серед них представлені бурульки, різних кольорів і розмірів. Ви їх можете сміливо використовувати для прикраси дерев, як хвойних, так і плодово-ягідних.

Ілюмінація двору для зустрічі нового року

Ілюмінація в нижній частині дерев

Не обов'язково встановлювати гірлянди по всьому дереву. Досить буде і його нижньої частини, без крони. Та й після новорічних свят розбирати прикраси буде набагато простіше, без застосування драбин.

Також можна поступити і з фасадом будинку, прикрасивши його нижню частину.

Освітлення ділянки

Якщо в ландшафтному дизайні передбачено освітлення у вигляді прожекторів, то це вам істотно полегшить завдання по прикрасі території двору. Прикрасьте дерево або фасад будинку новорічними вінками і направте на них промінь світла, як вийде унікальний і авторський дизайн. При цьому додаткова світлотехніка не буде потрібно, і зайві зусилля ви не будете докладати.

Ілюмінація двору для зустрічі нового року

Якщо ви ще не створили підсвічування ділянки, то обов'язково заплануйте її. Вона дозволить надати відчуття справжнього свята не тільки в новорічну ніч, але навіть в літню пору.

Сподіваємося, що наші рекомендації з фотоілюстраціями вам допомогли, і ви зустрінете 2019 рік у затишній і комфортній обстановці!