Керамічна плитка для передпокою: Оптимальне рішення

Керамічна плитка для передпокою: Оптимальне рішення

Плитка в передпокій повинна володіти зносостійкістю і міцністю

Плитка в передпокій повинна володіти зносостійкістю і міцністю

Навіщо класти в передпокої плитку

Передпокій - одне з найбільш часто відвідуваних місць, оскільки з неї ведуть шлях в кімнату, на кухню, у ванну або на вулицю. Гості або візитерові, заскочив на хвилинку, щоб повідомити новину або задати питання, далі передпокої не проходять, якщо для тривалого спілкування немає часу.

Такі рухи в коридорі значно впливають на покриття підлоги, і дуже часто призводять його в непридатність. Особливо, якщо ламінат або лінолеум виявилися низької якості. Як вихід з положення - укласти керамічну плитку в передпокої, яка прийме на себе всі навантаження.

Керамічна плитка для передпокою: Оптимальне рішення

Крім механічних пошкоджень підлоги, в передпокої завжди збирається велика кількість бруду і пилу, вологість, перепади температур. Це теж позначається на тривалості експлуатації покриття в цьому приміщенні, тому керамічна плитка - це практичне вирішення питання.

Вона не ламається і не деформується, володіє міцністю і високими експлуатаційними параметрами, має значний запас стійкості до зношування. Крім цього, керамічна плитка для підлоги має привабливий зовнішній вигляд, її можна підібрати під створений інтер'єрний дизайн. Всі перераховані вище фактори свідчать на користь такого практичного вирішення, як укладання керамічної плитки на підлогу в передпокій.

Можливість вибору

Сьогодні ринок підлогової керамічної плитки досить широкий, і стрімко розвивається. Тому особливих складнощів з підбором за розміром, кольором або малюнку немає. Використовуючи різні комбінації, можна створити оригінальний дизайн, домогтися якого при використанні ламінату або ковроліну, неможливо.

Вибрати для передпокою плитку можна з глянсовою або матовою поверхнею, однотонну або з текстурної поверхнею. Якщо ви любитель натуральних матеріалів, то плитка під дерево або камінь, буде для вас найоптимальнішим варіантом.

Як в році, що минає, 2018 році, так і наступаючому, 2019, відзначається вільний дизайнерський стиль. Оскільки особливих вимог не висувають, то це створює передумови для польоту фантазії. Візерунки, лінії, малюнки - використовувати для підлогової керамічної плитки можна будь-які сміливі рішення і оригінальні проекти. Всі вони гармонійно впишуться в авторську концепцію і додадуть дизайну особливий шарм та делікатність.

Керамічна плитка для передпокою: Оптимальне рішення

Якщо обрана плитка з малюнками або візерунками, то саме вона зможе стати основним акцентам всього інтер'єру. Увага гостей буде прикута до підлоги, а не до старих шпалер або непоказним світильників.

Керамічна плитка для підлоги в передпокій хоч трохи і поступається по естетичності ламінату або паркету, проте в практичності може дати цим матеріалам значну фору. Тому якщо ви задумалися про зміну покриття в передпокої, то вибирайте варіант кераміки. Вона практична і зручна, не вимагає особливих умов при догляді і експлуатації.

Керамічна плитка для передпокою: Оптимальне рішення

Мабуть, керамічну плитку для підлоги в передпокої можна назвати самим практичним і зручним варіантом.