Керамічна плитка в форматі 3D

Керамічна плитка в форматі 3D

Застосування плитки 3D при створенні інтер'єрів

Застосування плитки 3D при створенні інтер'єрів

Керамічна плитка з 3D-ефектом застосовується для облицювання ванних кімнат і басейнів, при цьому саме вона є основним акцентом всієї дизайнерської концепції. Формат 3D дозволяє створити об'ємну поверхню керамічної плитки, а нанесений декор наблизити візуальне сприйняття реальності. Залежно від нанесеного декору, можна задати потрібну емоцію, поглибити простір, перенести уяву в тривимірну реальність.

Все це стало доступним завдяки сучасним технологіям, які широко застосовуються при виготовленні плитки. Більшість колекцій 2019 включили до свого складу керамічну плитку зазначеного формату, що зробило їх затребуваними і популярними.

Основні переваги керамічної плитки 3D

Як уже зазначалося, характерна особливість керамічної плитки із зображенням 3D, це можливість створити ілюзію тривимірного простору, за рахунок чого візуально розширити межі і території. Завдяки цим властивостям, ванні кімнати здаються набагато більше, ніж вони є насправді, а басейни перетворюються в безмежні моря і океани.

Керамічна плитка в форматі 3D

Але не тільки одними візуальними ефектами славиться плитка колекції 2019 г. Це міцна і надійна кераміка, що володіє значною зносостійкістю і тривалим терміном експлуатації. Навіть сильнодіючі засоби для чищення розчини, які містять в своєму складі велику концентрацію хімічних речовин, не здатні видалити 3D-ефект, або зробити його бляклим і непоказним. Спеціальне покриття захищає її від зовнішнього впливу, тому в будь-яких умовах і після різної обробки, керамічна плитка завжди виглядає свіжо і оригінально.

Застосування плитки на кухні

Стильно і сучасно виглядатиме фартух на кухні, облицьований керамікою в 3D-форматі. Це практично і зручно, до того-ж, естетично. Квіти, рослини, цілі пейзажі - самі відповідні сюжети для улюбленого місця домогосподарок. Оскільки в наступаючому, 2019 році, популярний стиль арт-деко, то особливих вимог до оформлення приміщень не виникає. Але якщо ви виберете бежеві, рожеві, світло-коричневі тони, відповідні році Земляний Свині, то вона вам за це буде несказанно рада.

Керамічна плитка в форматі 3D

Оформлення ванни

Так само, як до кухні, так і до ванної кімнати, особливих вимог по оформленню немає. Тут гармонійно візуалізуватиметься 3D-формат у вигляді безмежних просторів, морських хвиль, або гладі поверхні. Хоч наступаючий рік це стихія Землі, все ж у ванній кімнаті повинна бути візуалізація, пов'язана з водою.

Керамічна плитка в форматі 3D

ПОРАДА! Не перестарайтеся з розмірами - великі картини і панно візуально зменшать ванну кімнату, тому намагайтеся дотримуватися оптимальних параметрів.

Оформлення комерційної нерухомості

Кафе, офіс, бутік - тут для керамічних панно в форматі 3D немає ніяких обмежень, тим більше такий дизайн на сьогоднішній день популярний і в тренді. Відвідувачам подобається таке незвичайне і оригінальне оформлення, особливо якщо його застосовано у місцях громадського харчування. Тому підтримуйте свій престиж і марку на належному рівні, використовуючи для цього керамічну плитку в форматі 3D.