Креативні ідеї прикрас двору

Креативні ідеї прикрас двору

Кілька ідей по прикрасі двору до нового року

Кілька ідей по прикрасі двору до нового року

Як відомо, святкування нового року відбувається не тільки в будинку, але і поступово триває у дворі. Це казковий, незабутнє свято, особливо, якщо «зима вдалася». Сніг, мороз, ілюмінація, святковий декор - все створює неповторну ілюзію чарівництва та казки, і щоб зустріч нового, 2019 запам'яталася надовго, слід старанно прикрасити прибудинкову територію.

У нас прикраса ландшафту отримало популярність зовсім недавно, та перейшла це традиція з європейських країн. Раніше у дворах можна було спостерігати тільки снігових баб і фортеці зі снігу. Сьогодні все змінилося в кращу сторону - при бажанні можна купити окремі декоративні елементи - фігурки звірів, гномів, грибів, і розставити їх по всій території двору. Підключити до електрики світлодіодні миготливі стрічки або електричні гірлянди, і внутрішній дизайн двору готовий.

Креативні ідеї прикрас двору

А можна піти іншим шляхом, і використовуватися для прикраси будь-які, наявні в господарстві предмети і матеріали. Якщо у вас є трохи творчої уяви, то можна створити казкову долину, обмежену тільки розмірами вашої ділянки.

Що можна придумати?

Не будемо розглядати гірлянди, бантики та стрічки, розвішані по всій ділянці, в якості новорічного декору. Це найпростіші варіанти дизайну, впоратися з яким може кожен, без будь-яких зусиль і старань.

Декор для елементів малої архітектури

А ось декорування садових вазонів або елементів малої архітектури, це цікаві питання, які потребують креативності та оригінальності. Як декор всіх виробів малої архітектурної форми, встановлених у дворі будинку, можна використовувати ялинові лапи, шишки, кольорові стрічки, миготливі гірлянди. Вазони візьмуть зовсім інший, казковий вигляд, якщо будуть декоровані ялиновими гілками, закріпленими до основи кольоровими стрічками.

Креативні ідеї прикрас двору

Як самостійно зробити вазони

Якщо територія двору без всяких елементів малої архітектури, то їх легко створити самостійно. Підійдуть пластикові відра з-під фарби, штукатурки, грунтовки, або будь-які аналогічні ємності. Їх залишиться пофарбувати в яскраво-червоний колір, перетягнути старим ременем, і вийти композиція в стилі «Аля Санта». Природно, в саму ємність вставити ялинову гілку з шишками, і можна встановлювати на самому видному місці у дворі.

Прикраса дерев

Коли на території двору ростуть дерева, декоративні або плодові, то займіться їх прикрасою за допомогою світлодіодних стрічок або миготливих вогнів. Найкраще, коли є туї, ялівці, кипарисовики, самшит, тиси, тобто, вічнозелені рослини. Світлодіодна ілюмінація на них буде виглядати природно та оригінально. Але і плодово-ягідні дерева в святковому підсвічуванні створять оригінальний дизайн прибудинкової території.

Креативні ідеї прикрас двору

Не забудьте про ялинкові кулі, які органічно впишуться в створений дизайн.