Купівля першого матрацу

Купівля першого матрацу

Одне з основних бажань при поселенні в новий будинок або квартиру –  щоб все було ідеально.

Одне з основних бажань при поселенні в новий будинок або квартиру –  щоб все було ідеально.

Існує величезна різноманітність матраців, від високого класу, до уцінених матраців і пружинних комплектів. Вибір вашого першого матраца може здатися досить складним. Адже ніхто не хоче витрачати надто багато, а ціни на матраци можуть здатися астрономічними.

Але не прагніть купити найдешевший, який ви знайдете. Правило «ви отримуєте те, за що платите» відноситься, як до постільній білизні, так і до всього іншого. Дешевий матрац може здатися спочатку тим що вам потрібно, але він не прослужить довго. Ось керівництво по вибору кращого першого матраца для вас, виходячи з ваших уподобань, бюджету і ситуації. Це не так складно!

Розмір матраца

Перша річ на яку варто звернути увагу при виборі матраца – це ваша життєва ситуація. На довго ви переїжджаєте в нову квартиру або будинок? Люди, яким часто доводиться переміщати свої ліжка з матрацами, повинні думати про розмір і переносимості своїх матраців, особливо коли в приміщенні вузькі зали, дверні отвори і сходи. Якщо ви будете тривалий час залишатися на одному і тому ж місці, розмір і вага – проблема тільки при першому переміщенні ліжка.

Далі, необхідно врахувати розміри кімнати і то, як ви спите. Спите ви постійно в одному положенні, або переміщуєтеся по всьому ліжку? Якщо ви прокидаєтеся вранці, лежачи по діагоналі на своєму ліжку, це говорить про те, що вам знадобиться матрац більшого розміру. Ви будете спати наодинці або з кимось ще? Наявність партнера по ліжку може вплинути на розмір матраца, який вам знадобиться, а також на тип матраца. Нарешті, подумайте про те, як буде виглядати ліжко у вашій кімнаті. Якщо у вас виникли проблеми з візуалізацією іншого розміру, подумайте про те, щоб викласти контур стрічкою на підлозі або на вашому поточному ліжку. Це може допомогти вам зрозуміти, скільки площі підлоги займе даний розмір матраца. Всі ці фактори дуже важливо враховувати при виборі матраца.

Купівля першого матрацу

Тип матраца

Є багато різних видів матраців на ринку. Тип матраца, який ви вибираєте буде залежати від різного способу життя, від того як ви спите, з ким ви спите, і побажаннь вашого тіла. Якщо ви маєте проблеми з хребтом, або інші медичні питання, то піна пам'яті або матрац латексу могли б ідеально підійти вам. Якщо ви збираєтеся постійно рухати вашу ліжко, то матрац типу футона міг бути хорошим вибором. Просто зверни його, коли будеш рухатися.

Пружинні матраци є хорошим вибором для людей, які хочуть підтримку пружин, але не хочуть платити за більш дорогі варіанти. Якщо ви спите з партнером і не хочете, щоб вас турбували вночі, шукайте стиль, який мінімізує рух з іншого боку ліжка. Спробуйте будь-який матрац, який вас цікавить, і візьміть з собою сусіда по ліжку. Матрац буде відчувати себе інакше з однією людиною на ньому, ніж з двома. Ви можете відчувати себе нерозумно, але люди перевіряють свої ліжка таким чином весь час. Люди, які постійно крутяться уві сні можуть знайти, що матраци виготовлені з піни працюють краще для них чим інші типи. Якщо ви не впевнені, знайдіть час, щоб випробувати всі ці види матраців.

Купівля першого матрацу

Стійкість

На додаток до розміру і конструкції, вам потрібно подумати про стійкість. Різні люди воліють різні речі, коли справа доходить до того, наскільки м'який або міцний їх матрац. Ринок має широкий діапазон варіантів, від фірми до супер верхніх частин подушки плюшу, тому кожен може знайти матрац, який підходить саме вам. Кращий спосіб вирішити, що ви віддаєте перевагу це відправитися в магазин матраців. Знімайте взуття і лягаєте на кілька матраців. Ідеально, ви повинні полежати кілька хвилин на кожному, тоді ви зрозумієте, який саме матрац підходить більше вашому тілу. Ви зрозумієте чи подобається вам матрац з підтримкою або ви вважаєте за краще спати на хмарі.

Купівля першого матрацу

Звичайно, якщо у вашого партнера і у вас різні уподобання, ви можете зіткнутися з проблемами. Багато пар знаходять компроміс при виборі матраца. Деякі, однак, вибирають матрац, який може забезпечити різний рівень жорсткості для кожної половини ліжка. Ці матраци мають роздувний міхур всередині, який допомагає їм для того щоб забезпечити більшу або меншу підтримку, згідно з бажанням споживача. Вони дорогі, але вони варті того.