На що звертати увагу при виборі натяжних стель для кухні

На що звертати увагу при виборі натяжних стель для кухні

Наступний крок - вибір полотен для стель

Наступний крок - вибір полотен для стель

У попередніх публікаціях ми розглядали питання практичності та ефективності монтажу натяжних стель на кухні. Тепер, коли ви прийняли рішення створити у себе авторський і унікальний дизайн з використанням полотен ПВХ, слід зупинитися на питанні вибору. Які полотна підійдуть, на що звертати увагу, якими якостями повинні володіти натяжні стелі? Спробуємо розібратися в цих питаннях.

Практичність, міцність, привабливість – основні параметри вибору

Не секрет, що сьогодні ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів досить насичений, і без особливих зусиль можна вибрати і купити будь- яке полотно для натяжної стелі. Але проблема полягає в тому, що не кожен продавець запропонує вам якісний і надійний товар, з тривалим терміном експлуатації і зносостійкості.

На що звертати увагу при виборі натяжних стель для кухні

Китайська продукція буквально заповнила всі вільні ніші в цьому сегменті, і не завжди вона є якісною і надійною. Крім того, що фарба може не триматися, так ще й видавати вони можуть неприємний запах.

Тому, підбираючи для ремонту кухні відповідне полотно ПВХ, в першу чергу звертайте увагу:

  • на міцність;
  • запах;
  • дизайн і забарвлення.

Полотно має бути міцним, фарба не розмазуватися, а запах не повинен бути сильно різким.

Що треба знати про негативні сторони натяжних стель

Якщо матеріал виявиться не сильно міцним, то при догляді за стелею, доклавши трохи більше зусиль, ніж потрібно, можна його пошкодити. Тоді всі старання будуть зведені нанівець, і доведеться заново проводити монтаж.

Якщо полотно видає неприємний запах і по закінченню часу він не проходить, значить вам підсунули підробку, а не якісний виріб ПВХ. Дивний запах для натяжних стель – закономірне явище, але тривати воно може всього протягом декількох днів. Але от якщо монтаж проведений з помилками або неякісно, ​​то цей запах буде вас дратувати тривалий час.

Герметичність, як спосіб захисту від затоплення

Випадки затоплення з верхніх поверхів не така вже й рідкість в наших багатоповерхівках. Але перешкодою на шляху потоку води може стати правильно змонтована, герметична натяжна стеля. Воду вона не пропустить, але ось в подальшому може деформуватися, і тоді доведеться міняти полотно

На що звертати увагу при виборі натяжних стель для кухні

Освітлення

Підбираючи декоративні світильники для полотен, слід правильно розрахувати потужність освітлення. Якщо до цього питання не поставитися досить серйозно, то в результаті можна найближчим часом виявити жовті кола в районі світильників.

Будь-який, оздоблювальний матеріал має свої недоліки і вади, не є винятком і натяжні стелі. Однак уникнути неприємностей і негативних моментів можна, якщо точно слідувати інструкції виробника, поетапно виконуючи весь перелік передбачених робіт.

На що звертати увагу при виборі натяжних стель для кухні

В цілому, натяжні стелі на кухні це практично і зручно, найголовніше не купити підробку і дотримуватися всіх передбачених вимог виробника.