Посуд для банкету: Як правильно вибрати?

Посуд для банкету: Як правильно вибрати?

Який потрібен посуд для застілля і як правильно його вибрати Святкова підготовка це не тільки гарний настрій і дружня обстановка, а й ще ряд проблем та турбот, які треба вирішувати. Якщо банкет організовується в квартирі або будинку, то це питання з посудом, стільцями, декором. Цих предметів, як правило, не вистачає, і їх доведеться купувати, позичати у сусідів, брати напрокат.

Який потрібен посуд для застілля і як правильно його вибрати

Святкова підготовка це не тільки гарний настрій і дружня обстановка, а й ще ряд проблем та турбот, які треба вирішувати. Якщо банкет організовується в квартирі або будинку, то це питання з посудом, стільцями, декором. Цих предметів, як правило, не вистачає, і їх доведеться купувати, позичати у сусідів, брати напрокат.

Від правильної сервіровки столу залежить настрій винуватця торжества, гостей та запрошених. Красиві сервіси викликають апетит, мимовільне бажання насолодитися смачними і ароматними стравами. Але може бути все зовсім по іншому, якщо використаний не той посуд, або він не відповідає загальній концепції сервіровки.

Якими повинні бути столові прилади?

Блюда для гарячого повинні відповідати кількості самої страви, ні більше, ні менше. Якщо тушковане м'ясо покриє тільки дно, то це не викличе апетит у гостей та присутніх. Переповнене блюдо буде виглядати негарно і не акуратно, що дасть можливість гостям засумніватися в здібностях приймаючої сторони. Заповнене трохи більше половини, але не до краю, таке блюдо викличе інтерес та обов'язково сподобається гостям.

Тарілки для гостей повинні відповідати дизайну посуду для гарячої їжі. Вони можуть бути з малюнками або без, з облямівкою або без неї, але все повинно бути обов'язково витримано в одній колірній гамі.

Посуд для банкету: Як правильно вибрати?

«А як же модні кольорові тарілки?», - запитає зацікавлений читач і буде правий. Це правило етикету не належить до кольорового посуду, оскільки ідентичність тут проявляється в формах і матеріалах, а не в кольоровій гамі. Тому, якщо у вас різнокольоровий столовий сервіз, то сміливо використовуйте його для святкового банкету. До того ж для гарячих страв там такий же кольоровий посуд, тому таке розмаїття буде виглядати заздалегідь продуманим.

Безпечний посуд

Проведення святкового заходу завжди має на увазі присутність великої кількості гостей. Через ці обставини, вони відчувають себе в стіснених умовах та відчувають деяку незручність. Це може призвести до того, що тарілка впаде зі столу, і створить травмоопасную ситуацію. Будь-хто з гостей може ненавмисно поранитися, заподіяти собі травму. Тому підбираючи сервіс для застілля, слід звертати увагу на матеріал, з якого виготовлені столові прибори. Столовий посуд, а також фужери та келихи, повинні бути виготовлені з міцних, ударостійких матеріалів, які в процесі банкету не розіб'ються та не зіпсуються.

Посуд для банкету: Як правильно вибрати?

Майстерно сервірований стіл, розвісивши декоративні прикраси і розставивши їх на столі, ви створите атмосферу свята, з смачним, апетитним ароматом, і атмосферою дружби та тепла!