Правила безпечних покупок в інтернеті

Правила безпечних покупок в інтернеті

Як захистити себе при покупках в інтернет-магазинах Інтернет-шопінг останнім часом завоював велику популярність, і більш комфортних умов покупок не знайти. Але разом з вигідними цінами, різноманітним асортиментом, зручними умовами оплати і доставки, користувачів мережі підстерігає чимало небезпек.

Як захистити себе при покупках в інтернет-магазинах

Інтернет-шопінг останнім часом завоював велику популярність, і більш комфортних умов покупок не знайти. Але разом з вигідними цінами, різноманітним асортиментом, зручними умовами оплати і доставки, користувачів мережі підстерігає чимало небезпек.

На вигляд їх складно визначити, але коли доходить справа до з'ясування питань про неякісні товари, некомплект або відсутності документації, то з'ясовуються не дуже хороші деталі.

Як захистити себе від шахраїв в інтернеті і зробити покупки безпечними.

Не платити наперед

Найкращий варіант, це не оплачувати наперед, не знаючи, що представляє собою річ в реальності, а тільки побачивши її на зображенні. Розмір може виявитися занадто великий / малий, колір не буде відповідати дійсності, а тканину виявиться досконалої інший, а не такий, як зазначено в описі.

Правила безпечних покупок в інтернеті

Тому вибравши плаття, спідницю, кофту, і замовивши її доставку за потрібною адресою, не поспішайте сплачувати наперед, розлучаючись з кровно заробленими грошима.

Багато недобросовісні сайти починають «обробляти» своїх клієнтів, переконуючи в доцільності оплати зараз і негайно.

Вони можуть пояснювати це тим, що:

  • зараз це наполовину дешевше, а завтра буде вже дорожче;
  • відправка грошей накладним платежем обійдеться набагато дорожче, ніж при оплаті на сайті;
  • яка оплатила зараз покладені додаткові бонуси і знижки, і так далі.

Знавці тонких матерій, такі шахраї вміють переконувати і зацікавлювати покупців, тому ні в якому разі не слід далі продовжувати спілкування. Будуть пропозиції купити ще що-небудь, тому що на цей товар саме зараз велика знижка, або щось в подібному роді. Коли співрозмовник буде сильно нав'язливий, відразу припиняйте розмову.

Правила безпечних покупок в інтернеті

Купувати тільки на перевірених сайтах

Навіть реклама інтернет-магазину може таїти загрозу для довірливого користувача, і пропонувати товари недобросовісних сайтів. Якщо ви раніше про такий інтернет-магазині нічого не чули і не знаєте, відвідайте регіональний або міський форум, поцікавтеся, наскільки безпечно купувати в цьому інтернет-магазині. Витратьте небагато часу, і зберіть інформацію на форумах і обговореннях, і ви зрозумієте, чи варто купувати там чи ні.

Правила безпечних покупок в інтернеті

Занадто низька ціна на товари і вироби відразу повинна насторожити користувача - ніхто не буде торгувати в збиток собі. Низька ціна може виявитися «пасткою», а весь наступний спектакль, чітко продуманим шахрайством.

Тому перед тим, як зробити вибір, наведіть інформацію про незнайомому інтернет-магазині, поспілкуйтеся на сторонніх форумах. Там неупереджені користувачі розкажуть все, що думають про несумлінного/сумлінному продавця, що для вас в конкретній ситуації буде дуже корисно.