Римські штори: Тренд поточного року

Римські штори: Тренд поточного року

Що таке «Римські штори»? Останнім часом набули популярності «Римські штори», які знайшли своє гідне місце в інтер'єрного дизайну. Це не тільки декоративний елемент, але і практичний предмет побуту. У чому полягають особливості таких штор, і чому вони завоювали популярність?

Що таке «Римські штори»?

Останнім часом набули популярності «Римські штори», які знайшли своє гідне місце в інтер'єрного дизайну. Це не тільки декоративний елемент, але і практичний предмет побуту. У чому полягають особливості таких штор, і чому вони завоювали популярність?

Римські штори зовні схожі на жалюзі, хоча в їх конструктивному виконанні, використані щільні тканини. Як і жалюзі, вони мають важелі управління, які пропускаються через тканину. Ці стрижні створюють своєрідні складки, які видно візуально, і які надають витонченість і шарм штор.

Вартість таких штор безпосередньо залежить від матеріалу, і його розмірів. Завдяки високим естетичним властивостям, такі штори заслужили популярність і затребуваність, і сьогодні їх можна зустріти не тільки в житловому секторі. Кафе, ресторани, бари, створюючи оригінальний дизайн і комфортну обстановку, досить часто прикрашаються римськими шторами. Погодьтеся, випити чашечку кави приємніше, коли оточують натуральні матеріали, а не в пластиковому приміщенні, на вікнах якого також розташовані жалюзі зі штучного матеріалу.

Римські штори: Тренд поточного року

Класифікація «Римських штор»

Як і всі елементи дизайну, штори мають певні різновиди, і сьогодні можна виділити:

  • класичні;
  • каскадні;
  • безкаркасні.

Кожна модифікація має свої переваги, але ось про недоліки ще ніхто з експертів, не заявляв.

Римські штори: Тренд поточного року

Класичні римські штори мають прямі полотна, які здатні збиратися в складки за допомогою ручки регулювального механізму. Каскадні штора - це спеціальним чином складені полотна, які при роз прямуванні утворюють тканинний каскад. Якщо використовувати безкаркасну конструкцію, то тканина піднімається з боків і в центрі, створюючи щось на кшталт ламбрекену.

Римські штори: Тренд поточного року

Сьогодні дизайнери не обмежують політ фантазій власників житлових приміщень, тому замість однотонного полотна, можна використовувати різні, як за кольором, так і за фактурою.

Сьогодні «Римські штори» стали трендом в дизайнерському інтер'єрі, завдяки ідеальному зовнішньому вигляду, з деякою «родзинкою», що робить їх привабливим і оригінальним виробом. Якщо ви хочете добитися досконалості свого житлового приміщення, то використовуйте в декорі римські штори, а також декоративні елементи з того ж матеріалу. Наприклад, скатертини або подушечки для софи або на крісло.

Все разом створить неповторну чарівність, привнесе комфорт і затишок в ваше сучасне житло.