Сантехніка для ванної – гігієна і комфорт

Сантехніка для ванної – гігієна і комфорт

Всі предмети ванного інтер'єру повинні гармонійно поєднуватися один з одним, щоб домочадці отримували не тільки користь від прийняття гігієнічних процедур, але і візуальне задоволення від їх споглядання.

Всі предмети ванного інтер'єру повинні гармонійно поєднуватися один з одним, щоб домочадці отримували не тільки користь від прийняття гігієнічних процедур, але і візуальне задоволення від їх споглядання.

Сантехніка для ванної кімнати зазвичай підбирається в певному стилі, щоб окремо стоячі елементи створювали єдиний функціональний комплекс. Підбираючи ванну або душову кабіну, унітаз або біде, умивальник або сушку для рушників, слід керуватися особливостями матеріалів, з яких вони виготовлені. Адже, в кінцевому підсумку, саме сантехнічні пристрої забезпечують належний рівень комфорту у ванній кімнаті.

Ванна або душ – на чому зупинити вибір?

Перш ніж купити сантехніку для ванної, необхідно розрахувати площу вихідного приміщення, визначитися з кількістю і розмірами сантехнічного обладнання, узгодити з усіма членами сім'ї функціональні і декоративні вимоги до майбутнього облаштування ванної кімнати. Припустимо, було б ідеально обладнати побутовий простір душовою кабіною і ванною одночасно. Однак типові обриси даних приміщень далеко не завжди дозволяють це зробити. Тому доведеться вибрати щось одне. Якщо розглядати душевий бокс, то його безсумнівною гідністю є всебічна економія: води і електроенергії, простору і часу. Молоді та енергійні люди все частіше віддають перевагу саме душовій кабіні, вибираючи активний життєвий ритм. Покоління старшого віку традиційно схиляється до релаксуючих особливостей гарячої ванни після довгого трудового дня. Тим більше, що сучасні ванни відрізняються завидною різноманітністю форм, кольорів і матеріалів. Замість стандартних овальних чаш сьогодні можна придбати круглу або трикутну ванну, оснащену корисними і приємними додатковими функціями: гідромасажем, джакузі тощо.

Сантехніка для ванної – гігієна і комфорт

Матеріали в сантехнічній індустрії

Приймаючи рішення замовити сантехніку для ванної, звичайно ж, слід поцікавитися складом вихідних матеріалів, задіяних при її виготовленні. Наприклад, сама ванна може бути чавунною, сталевою або акриловою. Якщо ранній чавун не відрізнявся естетичною привабливістю, то сучасні технології виробництва наділили його візуальною досконалістю, зберігши при цьому міцність чавунних ванн, їх неабияку стійкість до корозії і чудову здатність утримувати тепло води в чаші досить тривалий час. Сантехніка для ванної недорого обійдеться сімейному бюджету, якщо ви невибагливі в побуті і задовольняєтесь малим, наприклад, сталевою раковиною і ванною. Вироби зі сталі надзвичайно легкі і нестійкі, а температура набраної води швидко втрачає градуси, що в рази скорочує задоволення від купання. Чи то справа акрилова сантехніка, що володіє приголомшливими функціональними і декоративними характеристиками. Товщина акрилу безпосередньо впливає на переваги сантехнічного обладнання, забезпечуючи йому естетичну привабливість, експлуатаційну довговічність, надзвичайну стійкість до механічних і хімічних впливів, комфортні відчуття при тактильному контакті. Але, мабуть, самою представницькою залишається порцелянова сантехніка для ванної кімнати, виготовлена ​​з суміші екологічно чистих компонентів: польового шпату, кварцового піску, глини і води. Порцелянові вироби, крім високих функціональних показників, наділені самою природною неперевершеною візуальною досконалістю.

Сантехніка для ванної – гігієна і комфорт

Інше сантехнічне обладнання

Практично будь-який користувач онлайн-мережі сьогодні може купити сантехніку для ванної в інтернеті, «погортавши» веб-каталог з класичними і новомодними моделями різноманітних сантехнічних пристроїв. Наприклад, вибираючи раковину для ванного інтер'єру, відразу зверніть увагу на її форму, кріплення і отвір для змішувача. Раковина-тюльпан представлена ​​чашею, що стоїть на витонченій ніжці. Настінна консоль, навпаки, кріпиться безпосередньо до стіни, залишаючи вільне місце на підлозі для інших дизайнерських задумок. Фігурні умивальники оснащені цілим рядом декоративних елементів: зручних стільниць, підставок для гігієнічого приладдя, оригінальних мильниць. Вибираючи унітаз або біде, звертайте увагу на розташування сполучних труб, модель зливу, можливості бачка в плані економії води і стійкість вихідних матеріалів до чистячих засобів.

Сантехніка для ванної – гігієна і комфорт

Купуємо сантехніку для ванної в інтернеті

Відвідавши інтернет-магазин плитки та сантехніки для ванної, в комплект до функціонального обладнання відразу підберіть сушарку для рушників. Краще, якщо вона буде водяна, виготовлена ​​з нержавіючої сталі або латуні з хромованим покриттям. Термін користування такою сушаркою практично необмежений, що зобов'язує поставитися до її вибору з особливою пристрастю. Обдуманий підхід до оформлення багатофункціональної ванної кімнати дозволить домогтися бажаної ефективності в щоденних гігієнічних процесах, а також не турбуватися про передчасний вихід з ладу окремих компонентів сантехнічного обладнання.

Сантехніка для ванної – гігієна і комфорт