Що потрібно враховувати при створенні інтер'єрного дизайну

Що потрібно враховувати при створенні інтер'єрного дизайну

Дизайн-проект інтер'єру

Дизайн-проект інтер'єру

У вузькоспеціалізованих колах прийнято вважати, що проект інтер'єрного дизайну - це узгодження інтересів замовника і професіоналізму дизайнера. Замовник хочеться домогтися унікальності свого приміщення, трендового та привабливого зовнішнього вигляду, а фахівець повинен виконати свою роботу, відповідно з отриманими знаннями і практичним досвідом.

Багато хто намагається самостійно створити концепцію дизайну, і треба віддати належне, у них це непогано виходить. Але в більшості випадків, власники квартир і будинків звертаються до фахівців, щоб домогтися високого результату.

Що потрібно враховувати при створенні інтер'єрного дизайну

ПОРАДА! Запрошуючи дизайнера для створення проекту, замовник повинен бути підготовленим з основних питань - про терміни, можливість перепланування і перебудови, фінансовим можливостям. Він повинен чітко знати про функціональність приміщень, яке і для чого буде служити.

За проектом піде стадія ремонту і реального створення інтер'єрного дизайну, тому замовник повинен бути готовий до змін, майбутнім попереду.

Практичність дизайну

Не всі елементи проекту можуть бути реалізовані на практиці. Багато з них просто виявляться зайвими і стануть місцем збіговиська пилу. Численні ніші і полки, які будуть встановлені в житловому приміщенні, можуть виявитися незатребуваними і непотрібними, і будуть збирати на собі різний мотлох.

Що потрібно враховувати при створенні інтер'єрного дизайну

Якщо замовник хоче шорстку поверхню підлог, то він повинен враховувати, що їх досить складно мити, і там постійно буде накопичуватися бруд і пил.

Вартість проекту

Замовник повинен пам'ятати про те, що якщо його цікавить складне конструктивне виконання, то це обов'язково вплине на вартість проекту. І не тільки його. Складні конструкції важко не тільки придумати і відобразити в проекті, а й реалізувати на практиці. Тому доведеться звертатися до майстрів найвищого класу, а це обов'язково виявиться дорогим задоволенням. Тому, перед тим як озвучувати свої йдемо і побажання, слід співвіднести матеріальні можливості і з бажаннями.

Що потрібно враховувати при створенні інтер'єрного дизайну

Домашні заготовки

Щоб проект інтер'єрного дизайну в повній мірі відповідав уявленням замовника, то йому бажано вибрати стиль, який і буде застосований в кімнатах будинку або квартири. Для нього буде зовсім нескладно провести кілька вечорів в інтернеті, щоб вибрати найбільш підходящий і оптимальний варіант. А дизайнеру вже буде простіше урізноманітнити його окремими деталями, створити авторський, унікальний проект.

Чи є можливості реалізувати проект

Замовник повинен розуміти, що можуть існувати труднощі з реалізацією проекту. Це і технічні, і фінансові. Якщо йому хочеться зробити перепланування зі знесенням стіни, але він повинен знати, що не кожна стіна може бути зруйнована. Несучі не можна ні в якому разі зачіпати, так як це призведе до порушення цілісності конструкції. Або фінансові проблеми - створення трендового дизайну в приміщеннях завжди коштувало дуже дорого, як фізична робота, так і ціни на матеріали. Тому всі ці окремі моменти слід враховувати в своїх бажаннях, та відкидати недоступні варіанти.

Що потрібно враховувати при створенні інтер'єрного дизайну