Стиль «Бохо» в інтер'єрі

Стиль «Бохо» в інтер'єрі

Що таке стиль «Бохо»? Ви бачили коли-небудь в інтер'єрного дизайну поєднання дорогих, вишуканих речей з простими предметами домашнього вжитку? Причому, упереміш, без умовних поділів і формальностей. Всі разом, на одній стіні, полиці, або дивані.

Що таке стиль «Бохо»?

Ви бачили коли-небудь в інтер'єрного дизайну поєднання дорогих, вишуканих речей з простими предметами домашнього вжитку? Причому, упереміш, без умовних поділів і формальностей. Всі разом, на одній стіні, полиці, або дивані.

Якщо бачили, то тоді розумієте, про що йде мова. Якщо немає, то спробуйте створити в своїй спальні або вітальні нагромадження декоративних елементів, текстильних подушок, дорогоцінних ваз, антикварних меблів і тюлевих фіранок. Тоді ви зрозумієте, що таке стиль «Бохо».

А якщо серйозно розглядати інтер'єр в такому стилі, то слід зазначити, що в ньому є своя «родзинка», яка привертає до себе увагу, і подобатися багатьом користувачам. А полягає привабливість в тому, що руйнуються внутрішні кордони, людина вільна у своїх діях, а загальноприйняті правила і канони, йдуть в сторону. Адже не випадково, що слово «Бохо» в перекладі з французької, має два значення. Одне з них - богема, друге - циганщина.

Стиль «Бохо» в інтер'єрі

Багато користувачів характеризують цей стиль в інтернеті тим, що це наші думки і звички, що знайшли своє застосування в інтер'єрного дизайну. Ми живемо так, як нам подобається і робимо те, що хочеться.

Щоб створити такий креативний дизайн, треба бути досить сміливою людиною - адже не кожен зважитися поламати всі мислимі і немислимі звички і підвалини, створивши в домі справжній хаос. Чи не кожен друг або подруга оцінять таку креативність характеру, а тим більше в житловому приміщенні, де все має бути комфортним і затишним.

Переважання яскравих і барвистих квітів

Цьому стилю властива яскрава кольорова гамма, що зовні нагадує традиційну циганську одяг. Бажано не зупиняти свій вибір на 2-х або 3-х відтінках, а використовувати кольорову палітру по максимуму. Створюючи такий креативний дизайн, вибирайте природні кольори, щоб не сильно дратували в хвилини спокою і відпочинку.

Стиль «Бохо» в інтер'єрі

М'які меблі повинна бути зручною, такий, до якої ви звикли. Столики - простих геометричних форм, без всяких вензелів і надмірностей. Крісла - глибокі та м'які, а диван - досить широким і зручним. Тоді ваш інтер'єр точно буде збігатися зі стилем «Бохо». А якщо зробити наличники і прорізи кольоровими, то тоді ви досягнете повної ідентичності.

Стиль «Бохо» в інтер'єрі

Особливих вимог до оздоблювальних матеріалів немає - подобаються шпалери, клейте! Подобаються фарби - фарбуйте стіни та стелі. Якщо до душі підлога з плитки, то і це ніхто не забороняв. Раз цей стиль уособлення свободи, то вона повинна відчуватися у всьому. Навіть в декоративних елементах в дизайні сучасної квартири.

Використовуйте в декорі все, навіть несумісні речі. Те, що ви збирали і колекціонували, привозили з туристичних поїздок або з відряджень, тепер вам стане в нагоді для прикраси консолі або каміна. Аж до строкатих килимків та клаптевих подушок.