Стильний інтер'єр передпокою

Стильний інтер'єр передпокою

Передпокій - це теж кімната, а не вхідний коридор Як відомо, інтер'єру в передпокої, судять про смаки та вподобання господарів, їх укладі життя та естетичне відношення до красивих речей. Передпокій - це «обличчя» квартири, яке відразу кидається в очі гостям та візитерам. Тому кожна людина намагається зробити це приміщення красивим, функціональним та естетичним.

Передпокій - це теж кімната, а не вхідний коридор

Як відомо, інтер'єру в передпокої, судять про смаки та вподобання господарів, їх укладі життя та естетичне відношення до красивих речей. Передпокій - це «обличчя» квартири, яке відразу кидається в очі гостям та візитерам. Тому кожна людина намагається зробити це приміщення красивим, функціональним та естетичним.

Кожному власнику квартири хотілося б, щоб сусіди, що зайшли за сірниками або сіллю, могли відразу оцінити дизайн житлового приміщення, його зовнішню привабливість, при цьому, потрапивши тільки в передпокій.

В якому стилі створений передпокій, таку думку і складається про господаря. Навіть в інші кімнати заходити не треба, щоб зрозуміти, що йому подобатися і чому він віддає перевагу. Цей аванпост може багато розповісти про своїх господарів, про їхні смаки, вподобання, соціальний стан.

Як зробити передпокій красивим?

Для прихожих характерні такі властивості, як відсутність природного освітлення і досить обмежений простір. Тому ремонт в цьому приміщенні завжди викликає деякі складнощі. Перед господарем стоїть завдання:

  • зробити передпокій візуально вище і ширше;
  • створити приємне освітлення;
  • усунути протяги від вхідних дверей;
  • облаштувати і зробити її практичною, функціональної.

І якщо перше питання більш менш вирішується за рахунок світлих або бежевих кольорів, як на стінах і стелях, то і другий не викличе складнощів зі створенням яскравою ілюмінації. Усувати протяги можна за допомогою спеціальних матеріалів, а ось облаштування викличе деякі складнощі.

Стильний інтер'єр передпокою

Сучасний передпокій повинен бути стильним та функціональним, а для цього слід сильно постаратися. Залежно від форми і розмірів вхідного приміщення, розробляється його дизайн та планується інтер'єр.

Квадратні приміщення

Це найпростіший і нескладний варіант. Тут затишно розташується гардероб або шафа купе, розміститися пуф, щоб було зручно взуватися і навісна полка для рукавичок та головних уборів. Якщо площа дозволяє, то тут не зайвим буде комод, для зберігання аксесуарів, біжутерії та прикрас, а також парасольок, сумочок, портфелів. Над комодом можна практично повісить дзеркало, в якому зручно чепуритися перед виходом на роботу.

Стильний інтер'єр передпокою

Вузькі передпокої

Тут одна реальна проблема - розміщення меблів, так як вона відразу займе вільний простір, і буде заважати пересуванню. Щоб приміщення не здавалося сильно вузьким, можна розвісити дзеркала, встановити багаторівневу стелю, і зробити арку в сусідню кімнату.

Стильний інтер'єр передпокою

Відкриті передпокої

Це найоптимальніший варіант, так як з такого приміщення відкритий вихід в інші кімнати. Для збільшення простору, можна відмовитися від дверей, а замість них зробити арки. Тут рекомендується використовувати ті-ж прийоми, що і в вузьких приміщеннях - багаторівневі стелі, світлі тони, дзеркало над комодом.

Стильний інтер'єр передпокою

Коли будете приступати до облаштування передпокої, створіть попередній проект, щоб подивитися, як все буде виглядати і поєднуватися.