Створюємо інтер'єр дитячої кімнати для дівчинки

Створюємо інтер'єр дитячої кімнати для дівчинки

Кілька ідей для облаштування дитячої кімнати Облаштування дитячої кімнати - це насправді задоволення, де втілюються свої давні мрії про казку. Особливо, якщо ця кімната спеціально призначена для дівчинки, які завжди інтуїтивно прагнуть до прекрасного, володіючи вродженим естетичним смаком.

Кілька ідей для облаштування дитячої кімнати

Облаштування дитячої кімнати - це насправді задоволення, де втілюються свої давні мрії про казку. Особливо, якщо ця кімната спеціально призначена для дівчинки, які завжди інтуїтивно прагнуть до прекрасного, володіючи вродженим естетичним смаком.

А відбувається облаштування кімнати дитини якраз в той період часу, коли в дівчинці виховується смак до красивих та якісних речам.

Основні моменти створення інтер'єрного дизайну

Кімната повинна бути облаштована таким чином, щоб в ній легко можна було підтримувати порядок і чистоту. Повинна бути можливість легко пересуватися, тому батькам слід обмежитися мінімум меблів. А та, яка є - це м'яке крісло, естетичний пуф, ажурне дзеркало, зручна шафа для одягу або комод.

Кольори кімнати для дівчинки

Темні тони, навіть, якщо вони в тренді і популярні, це не для цього приміщення. Нейтральні відтінки здатні розвивати естетичний смак, особливо якщо доповнені парою яскравих акцентів. А ще краще буде, якщо подарувати дитині кімнатна рослина, за яким дівчинка буде доглядати з самого дитинства.

Створюємо інтер'єр дитячої кімнати для дівчинки

Зонування дитячої

Це обов'язкове дизайнерське рішення, яке повинно бути враховано батьками при облаштуванні кімнати для дівчинки. Тут діють наступні принципи:

  • ігрова зона, письмовий стіл (столик для ігор) розміщуються в самій світлої частини, біля вікна;
  • шафа, гардероб в протилежній частині кімнати;
  • місце для сну, ліжечко, в центральній частині кімнати.

Таким чином, такий розподіл буде зручно, практично, естетично. Дівчинці буде легко пересуватися в ігрову зону, безпосередньо з ліжечка. Або до комода, шафи, гардеробу, від ліжечка, які не наступаючи на іграшки або особисті речі.

Створюємо інтер'єр дитячої кімнати для дівчинки

 

Вибір ліжка

Узголів'я місця для сну - це сама естетична, незвичайна, казкова частина. Воно повинно бути красивим і незвичайним, виховувати в дитині тільки почуття прекрасного. Ажурна, різьблена, з балдахіном або драпіруванням, тільки створять дівочу романтичну обстановку. В таких умовах можна помріяти, зробити запис в щоденник або просто почитати улюблену книжку.

Створюємо інтер'єр дитячої кімнати для дівчинки

У цьому, 2019 році популярний текстиль, так що м'які подушки, серветки та інші прикраси будуть в самий раз.

Шафи і шафки

Дівчинка розвивається, і у неї все більше з'являється необхідне їй кількість іграшок, ляльок, книжок. Це її внутрішній світ, її простір, особиста територія, на якій відбувається естетичне виховання. Тому слід продумати місця для зберігання її особистих речей в зручних умовах.

Створюємо інтер'єр дитячої кімнати для дівчинки

Перед вибором придивіться до стелажів, в яких можна зберігати ляльки і книги, а також багато інших речей. Комод для одягу також повинен бути в стилі решти всіх меблів, що не руйнувати гармонію.

Таким чином, ви створите яскравий і ошатний дівочий інтер'єр - казку, мрію, естетику.