Вибір кухонних меблів за матеріалами виготовлення

Вибір кухонних меблів за матеріалами виготовлення

Як вибрати добротну і стильну кухню

Як вибрати добротну і стильну кухню

Сьогодні кухонні меблі вибрати досить складно, так як в даному сегменті ринку, представлено дуже багато моделей, різних стилів і напрямків. Споживач часто ускладнюється залишити свій вибір на конкретному виробі, так як подальша модель здається ще краще і привабливіше.

У сучасному світі прийнято підбирати кухонні меблі за кількома параметрами:

  • зовнішнім виглядом;
  • практичності і функціональності;
  • матеріалами виготовлення.

Кожен параметр важливий, оскільки в нього закладені якісні характеристики і експлуатаційні параметри виробу. І якщо з зовнішнім виглядом і дизайном можна засновувати свій вибір на особистих уподобаннях, а функціональність визначається кількістю шухлядок і поличок, то до вибору за матеріалами слід підходити з повною відповідальністю.

Які матеріали застосовуються при виготовленні кухонних фасадів

Прогрес не стоїть на місці, а постійно розвивається, тому на ринку меблевої продукції, з'являються новинки високої якості – плівки ПВЗ, 3D-декори, фурнітура. Все це додає кухонним меблям привабливість, практичність, довговічність.

Основні матеріалами, з яких виготовляються меблеві фасади, залишаються незмінними:

  • масив дерева;
  • МДФ;
  • ДСП.

У кожного матеріалу свій термін експлуатації, технічні особливості і характеристики.

Дерево коштовних порід

Масив дерева – екологічно чистий, натуральний матеріал, що володіє значною міцністю та необмеженим періодом експлуатації. Середня товщина дошки складає 2 см, а найпопулярніші сорти дерев – це вишня, ясен, дуб, береза, бук. Вони не тільки міцні і надійні, але і мають унікальну кольорову фактуру, яка після обробки, набуває дивовижного зовнішнього вигляду. Дверцята для навісних полиць або висувних ящиків з таких матеріалів, мають шикарний зовнішній вигляд і створюють витончений дизайн меблевому гарнітуру.

Дошки МДФ

Товщина цього матеріалу досягає 1,6-1,9 см, і виготовляється він із спресованої деревини. МДФ – легкий, але міцний матеріал, покритий плівкою ПВХ для меблевих фасадів. Кольорове рішення може бути будь-яке, що наприкінці полегшує вибір кухонного гарнітура. МДФ володіє вологостійкістю і витримує високі температури. У ціновому відношенні фасади з МДФ значно дешевше, ніж з натурального дерева.

Плити ДСП

В меблеві цехи або на виробництвах, плити ДСП надходять з ламінованої або шпонированою поверхнею, що зручно для виробників кухонних фасадів. Також ДСП може бути забарвлена ​​в матові (напівматові) кольори і покрита лаком. Основні переваги плит ДСП – низька вартість. Серед мінусів можна виділити те, що за своїм складом вона досить тендітна і при незначних механічних навантаженнях, може швидко вийти з ладу.

Залежно від вашого сімейного бюджету, особистих смаків та уподобань, ви можете вибрати ідеальну модель кухонного гарнітура, який відповідає усім основним вимогам.