Встановлюємо пральну машинку в маленькій ванні

Встановлюємо пральну машинку в маленькій ванні

5 практичних порад при установці пральної машини

5 практичних порад при установці пральної машини

Якщо у вас ванна невеликих розмірів, а туди треба обов'язково поставити пральну машинку, то без переобладнання кімнати, вам не обійтися. Перш ніж купувати пралку, необхідно вибрати місце для її установки, щоб все було гармонійно і функціонально. Від цього залежать і розміри пральної машини, які сьогодні бувають абсолютно різними.

Оцінивши ванну і зробивши певні виміри, вибравши найоптимальніше місце для прального автомата, можна приступати до переобладнання ванної кімнати.

Заміна ванни на душ

У невеликих приміщеннях ванна здається громіздким і незручним об'єктом. Вона займає досить багато місця і створює зайві незручності господарям приміщення. А якщо врахувати, що тут буде встановлена ​​і підключена пральна машинка, то варто подумати про подальшу модернізацію та збільшення простору. Наприклад, замість ванни встановити душ. Вийде практично і функціонально, і місця така конструкція буде займати набагато менше.

Встановлюємо пральну машинку в маленькій ванні

Пралка під раковиною

Якщо вказане вище переобладнання неможливо, то, як варіант – установка пральної машини під раковиною. У цьому випадку нічого переробляти не треба, а слід лише купити агрегат з найоптимальнішими габаритними розмірами. Так, щоб пральна машинка вільно поміщалася під умивальником, а завантаження речей в ній була бічна.

Встановлюємо пральну машинку в маленькій ванні

Машинка в ніші

Цей варіант точно не підійде для маленьких ванн, де задіяний кожен сантиметр вільної площі. Ця порада призначена для власників ванних кімнат трохи більших розмірів, в яких раковину можна облаштувати шляхом установки ніші і стільниці. За зовнішнім виглядом така конструкція нагадує вищенаведений приклад, тільки з тією відмінністю, що тут присутня спеціальна огорожа у вигляді ніші і стільниці.

Встановлюємо пральну машинку в маленькій ванні

ПОРАДА! Ніша може бути не обов'язково виготовлена ​​з міцних матеріалів. Це можуть бути легкі фіранки, які будуть прикривати пральний агрегат від сторонніх очей. Якщо ви замовляєте виготовлення меблів, то обов'язково слід передбачити варіант з місцем для машинки, з дверцятами, що закриваються або стулками. І той і інший варіанти достойні, і можуть легко застосовуватися у ванних кімнатах.

Пральна машинка під бойлером

Якщо в будинку є електричний нагрівач води, то доцільно пральну машинку встановити під бойлером. Ви можете замовити одну шафу на два електропобутових прилади, і закрити їх розсувними дверцятами. Це дозволить зберегти зайві сантиметри вільної площі, яку можна використовувати для інших цілей.

Кут ванної кімнати оптимальне місце для пральної машини

Якщо в приміщенні немає полиць, бойлера чи інших функціональних предметів, то встановити і підключити пральну машину можна в кутку приміщення. В цьому місці вона не буде заважати, і захаращувати проходи до душової кабінки або до ванної. Все залежить від розмірів кімнати, і якщо вони дозволяють, то встановлюйте пралку в кутку, щоб вона не створювала перешкод.

Встановлюємо пральну машинку в маленькій ванні

Сподіваємося, що наші практичні поради допоможуть вам в облаштуванні ванної кімнати та встановленні пральної машинки, щоб вийшло все практично, зручно, функціонально!