Як оформити маленьку вітальню

Як оформити маленьку вітальню

Збільшення простору маленької вітальні

Збільшення простору маленької вітальні

Вітальня – це обличчя квартири, на яку звертають увагу гості, відвідувачі, візитери. Це приміщення вказує на стиль життя власників, їх смаки та уподобання. І від того, як вона буде оформлена, складається єдина думка.

Великий передпокій зручний тим, що там можна встановити не тільки меблі, але і розмістити предмети домашнього вжитку. Але що робити, коли вона маленька і непростора? Власникам доводиться боротися за кожен метр цього приміщення.

Існують різні способи облаштування маленьких віталень, тому варто їх розглянути, що і буде зроблено нижче.

Дизайн вхідного приміщення

Чим менше меблів і інших сторонніх предметів, тим краще. Мінімалізм при облаштуванні цієї кімнати – основний принцип дизайну, тому вазочки на полицях, кімнатні рослини і інші дрібні речі. Дизайнери також рекомендують відмовитися від відкритих вішалок.

Практичність і функціональність – ось основне призначення меблів для передпокою. Виробники виготовляють її 40-50см в глибину і з вішалками по діагоналі, тому це самий оптимальний варіант. В кінцевому варіанті економиться 15-20см простору. Якщо вибирати з моделей меблів для передпокою, то перевагу слід віддати – шафі-купе.

Його головними перевагами є:

  • естетичний зовнішній вигляд;
  • дверцята, що відкриваються паралельно стіні;
  • суттєва економія простору.

Встановлений без задніх дверцят і щільно присунутий до стіни, він буде нагадувати вбудовану модель.

Кутові меблі також практичні і функціональні для маленьких віталень, що дозволяє заощадити додаткові сантиметри.

Ось ще кілька порад, якими можна скористатися та оформити маленьку вітальню .

Візуальний обман

Дзеркало в передпокої завжди має практичне застосування, але воно ще створює візуальний ефект збільшеного простору. Для цієї мети підійде, і підлогове і настінне дзеркало. Під нього встановлюється невеликих розмірів комод, в якому акуратно зберігаються потрібні речі – парасолька, рукавички, щітка для одягу та ін.

Не рекомендуються підлогові дзеркала для власників маленьких прихожих, в яких проживають маленькі діти.

Кольорова гамма

Для таких приміщень підходять світлі тони, які у всіх випадках роблять передпокій вище, глибше, просторіше. Контрастні варіанти допоможуть створити ілюзію великого простору. Якщо стіни і стеля будуть нейтральних тонів, а меблі яскравими і насиченими, то кімната перетвориться в стильну і сучасну вітальню, з естетичним зовнішнім виглядом.

Освітлення маленької вітальні

Бра уздовж стіни, точкові світильники або інші незначні освітлювальні прилади, ідеальне рішення для маленьких віталень. Як правило, це найтемніші місця у всій квартирі, тому штучне світло повинно бути яскравим і всеохоплюючим. Громіздкі люстри і торшери тут не потрібні, оскільки вони будуть тільки «захаращувати» приміщення.

Висновки

Дотримуючись цих нескладних порад, ви зможете створити затишний інтер'єр і облаштувати вітальню. Кожні зекономлені 15-20см площі, ідеально підібрані тони і ефективне освітлення зроблять її стильною і сучасною.