Як вибрати плитку для підлоги

Як вибрати плитку для підлоги

Керамічна плитка для підлоги: На що звертати увагу при виборі

Керамічна плитка для підлоги: На що звертати увагу при виборі

Серед великої різноманітності, яка представлена на ринку будівельних та облицювальних матеріалів, особливе місце займає керамічна плитка для підлоги. Деякі колекції представляють собою справжні витвори мистецтва, оскільки виготовлені з особливою ретельністю та унікальним дизайном. Коли постає питання, яку керамічну плитку вибрати для підлоги в ванну або на кухню, то мимоволі починаєш губиться.

Сьогодні купити плитку для підлоги не становить особливих труднощів, але не кожна серія підійде для того або іншого приміщення. Не секрет, що багато виробників економлять на витратних матеріалах і компонентах, або не витримують технологію, внаслідок чого кінцевий продукт виходить неякісним і безликим. Тому вибирати слід за якісними характеристиками, а купувати керамічну плитку для підлоги у виробників, яким довіряєш.

Як вибрати плитку для підлоги

Щоб переконатися в сумлінності бренду, досить зайти на спеціалізовані форуми і поцікавитися якістю продукції, і її експлуатаційними характеристиками. Користувачі, хто стикався з продукцією того чи іншого бренду, дадуть неупереджені характеристики, як якістю, так і зовнішнім виглядом керамічної плитки.

На що орієнтуватися при виборі

Дизайн плитки

В першу чергу користувачів цікавить дизайн - чим красивіше і привабливіше малюнок або візерунок, тим більше шансів, що плитка сподобатися і буде придбана. Кожен робить свій вибір відповідно до своїх смаків та уподобань, а також з урахуванням вже існуючого дизайну інтер'єру. Наскільки гармонійно керамічна плитка для підлоги впишеться в загальну структуру, і не буде порушувати авторську концепцію? Відповісти на це питання належить самому користувачеві, при виборі підлогового покриття для кухні або ванни.

Як вибрати плитку для підлоги

Міцність плитки

Керамічна плитка повинна володіти високою міцністю, оскільки на підлогу завжди виявляються значні навантаження. Кахель на підлогу повинен містити в собі наступні критерії:

  • вологостійкість;
  • надійний захист від механічних пошкоджень;
  • привабливий дизайн.

Все це повинно бути поряд з високою міцністю і зносостійкістю, з тривалим терміном експлуатації.

Ціна плитки

Ще один параметр, який сприяє вибору. Побутує помилкова думка, що дешева плитка - не якісний матеріал, і не здатний прослужити тривалий час. Сьогодні багато виробників спеціально відпускають кахель за доступними і прийнятними цінами, щоб привернути увагу покупців. І це абсолютно не означає, що якість керамічної плитки, залишає бажати кращого.

Як вибрати плитку для підлоги

Якщо обрана вами колекція відповідає і якості з ціною і високим експлуатаційним параметрам, то таку плитку можна сміливо купувати. Найголовніше, щоб вона вам подобалася, а покупка не обтяжувала сімейний бюджет.