Як вибрати шафу-купе?

Як вибрати шафу-купе?

Чи потрібні шухлядки і полиці в шафі-купе, і як заощадити при покупці?

Чи потрібні шухлядки і полиці в шафі-купе, і як заощадити при покупці?

Для вбудованої шафи-купе важливий не його зовнішній вигляд, а функціональність. Скільки внутрішнього простору, як розташовані полички і ящики, на якій висоті розташовані штанги або полички? Ці та інші подібні питання, завжди турбують користувачів, які вирішили замовити для свого гардероба, функціональну новинку.

Як вибрати шафу-купе?

Вартість функціональної начинки (штанги, ящики, фурнітура, полички) досягає 20%, а то і більше, загальної ціни шафи-купе. У багатьох випадках, вони спрощують життя своїм господарям, а в деяких є марними придбаннями. Ящики можуть виявитися сильно великими або маленькими, а полки неглибокими або занадто глибокими, такими, що на них навіть складати речі буде незручно.

Тому при замовленні шафи-купе слід врахувати всі особливості свого гардероба, а також кількість речей. Від вашої оцінки залежить функціональність внутрішньої начинки шафи, кількість основних і додаткових секцій. Це один з ключових моментів вибору шафи-купе, який істотно впливає на його загальну вартість.

Що вибрати: вішалку-спіраль або штангу для плічок?

Це абсолютно два протилежні варіанти облаштування внутрішньої начинки вбудовано шафи. Штанги з телескопічним механізмом, висувні, коштують дорожче, ніж спіралеподібні вішалки. На останніх можна розмістити більше речей, ніж на дорогих штанга.

Ще одна деталь, яка істотно впливає на вартість обраної моделі.

Багато виробників пропонують своїм замовникам встановити дерев'яні ящики, які мають тривалий термін експлуатації, міцні, надійні, естетично привабливі. Але чомусь замовчують про реальну альтернативу - кошиках із пластику або дроту. Вони хоч і не володіють стильним дизайном, проте за міцністю не поступаються дерев'яним аналогам, але коштують значно дешевше. Та й у разі поломки розлучитися з несправною і замовити нову, не представляє особливої ​​складності.

Як вибрати шафу-купе?

Висновки

Спрощена начинка нутрощі шафи-купе дозволить зберегти сімейний бюджет і не витрачати гроші на різні непотрібні елементи. Від сторонніх очей нутрощі шафи приховують розсувні двері, а для господарів найголовніше - це компактність і функціональність. Наприклад, вибираючи між полицями-осередками або відкритими полицями для коробок з взуттям, доцільніше віддати перевазі останнього варіанту, так як він набагато економній та практичній.

к вибрати шафу-купе?

Кожен покупець вибирає шафа-купе у відповідності зі своїми фінансовими можливостями, і якщо він збирається вкластися в виділену суму, то краще економити на нутрощі конструкції, а не на її лицьовій частині.