Якщо набрид колір шпалер, то чим їх пофарбувати?

Якщо набрид колір шпалер, то чим їх пофарбувати?

Чим пофарбувати флізелінові шпалери Флізелінові шпалери з самого початку вироблення, пристосовані для фарбування, тому завдяки саме цій якості, вони затребувані і популярні. Головна вимога, яку висувають до фарбування шпалер, щоб вони добре були приклеєні, без відставань, здуття, повітряних бульбашок.

Чим пофарбувати флізелінові шпалери

Флізелінові шпалери з самого початку вироблення, пристосовані для фарбування, тому завдяки саме цій якості, вони затребувані і популярні. Головна вимога, яку висувають до фарбування шпалер, щоб вони добре були приклеєні, без відставань, здуття, повітряних бульбашок.

Інакше в процесі удосконалення стін, вони розбухнуть від фарби та обваляться. Тому якщо ви вирішили перефарбувати шпалери в інший колір, то обов'язково огляньте стики і гладкі поверхні, щоб там нічого не заважало майбутньої модернізації.

Отже, пофарбувати можна будь-який тип шпалер, навіть комбіновані, які нерідко зустрічаються в продажу. Наприклад, на флізеліновій основі з вініловим верхом. Фарба покриє і цей шар, причому, то, що колір змінений, буде візуально непомітно. Але щоб вийшло все ідеально гладко, треба дотримуватися деякі нюанси, яких виникає досить в цьому технологічному процесі.

Якщо набрид колір шпалер, то чим їх пофарбувати?

Які шпалери підлягають фарбуванню, а які ні?

Флізелінові шпалери діляться на два типи:

  • підготовлені під фарбування білого кольору або світлих тонів;
  • полотна з нанесеною фарбою.

Другий тип шпалер теж можна освіжати, але треба знати, як і якою фарбою. Фахівці рекомендують, перед тим, як приступати до фарбування, взяти шматочок залишилися від ремонту шпалер, і нанести на них шар фарби. Після висихання буде зрозуміло, який колір придбає кімната, і як вона буде лягати на флізелін.

Якщо набрид колір шпалер, то чим їх пофарбувати?

Фарба, яка використовується для надання свіжості поклеєні шпалер, повинна бути на водно-дисперсійної основі:

  • акрилова;
  • водоемульсійна;
  • латексна.

Вибір, звичайно, невеликий, зате склад виходить ефективний і практичний. Найдорожчі - латексні суміші, проте вони і найефективніші, покривають полотно рівномірним шаром.

Фарбування, як і будь-яку видозміну, починається з підготовчого процесу, тобто очищення стін від пилу, бруду, плям. Поверхня полотен слід знежирити, інакше довго фарба на шпалерах не затримається.

ВАЖЛИВО! Якщо ви вирішили перефарбувати флізелінові шпалери, то у вас є всього 6 варіантів - більше підставу не витримає, і вбирати в себе фарбу не буде. В подальшому, вам просто доведеться купити нові шпалери і зробити відповідний ремонт.

Традиційні способи нанесення фарби:

  • валик;
  • пензлик;
  • пульверизатор,

можна купити в будь-якому господарському магазині.

Якщо набрид колір шпалер, то чим їх пофарбувати?

Коли колір пігменту обраний, фарба підготовлена, а інструменти закуплені, то можна приступати до процесу видозміни зовнішнього вигляду приміщення, тобто до фарбування флізелінових шпалер.